TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

CENTRO FUTURA

DAP Yapı’nın Ocak 2008’de başlayıp, Şubat 2009’da yaşama geçirdiği Centro Futura projesi 6’şar katlı 7 blok ve 247 bağımsız bölümden oluşuyor. Centro Futura’da, yaşam alanlarının yanı sıra, işyeri sahibi olmak isteyenler için de mağazalar bulunuyor.

Sempatik Japon Mimarisi
Japonların Osaka Sistem diye adlandırdığı bitişik nizam proje, sempatik ve renkli mimarisiyle dikkat çekiyor. Sosyal tesisin, modern yaşamın temel bir parçası olarak yapılandırıldığı projede üç katlı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center çocuklar için oyun parkları, yürüyüş ve dinlenme alanları, Aquapark, restoran ve kafelerin yanı sıra 44 adet dükkandan oluşan bir alışveriş merkezi de bulunuyor.

Merkezi Konum
3 tarafı yol olan ve Altunizade’ye 10, İkea’ya 5, Kozyatağı’na 9, Ümraniye Carrefour’a 6 kilometre uzaklıkta konumlanan Centro Futura’nın yakın çevresinde Özel Medicana Hastanesi, Özel Ersoy Hastanesi, Özel Atlas Hastanesi, Bilfen Anaokulu, Sezin İlköğretim Okulu, Özel Alev Lisesi, Işık Üniversitesi, Samandıra Atlı Spor Kulübü yer alıyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı