TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

DAP İZMİR

Ege’nin incisi İzmir’de; ana ulaşım ağlarının yanı başında, yeni kent merkezinin tam yanında, eşsiz deniz manzarasına karşı balkon keyfi yapabileceğiniz muhteşem bir yaşam başlıyor. 31 ve 32 katlı iki ayrı kuleden oluşan DAP İzmir, farklı konseptli daireleriyle yaşamınıza prestij kazandırmaya geliyor.

İzmir’e kazandırdığımız yerel mimari

DAP Yapı olarak ülkemiz için kalıcı değerler, yarınlarımız için sembol eserler üretmek için çalışıyoruz. 30-40 yıl sonrasının ihtiyaçlarını düşünerek, bulunduğumuz bölgenin geleceğini belirleyecek nitelikte projeler inşa ediyoruz. İzmir’in 8.500 yıllık tarihinden esinlenip, kentin mimari dokusunun modern bir yorumu olarak inşa edilen DAP İzmir, İzmirli kimliğini her yönüyle taşıyor. Eşsiz körfez manzarasıyla özel bir seyir keyfi sunuyor ve İzmir’de yaşamanın güzelliğini ayrıcalığa dönüştürüyor.

DAP İzmir, İzmir’in güzelliğine yakışır, geniş daireler ve balkonları ile huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Körfez manzarasına açılan geniş balkonlarda, aileniz ve sevdiklerinizle keyfini çıkarabileceğiniz mutluluk dolu anlar sizi bekliyor.

Sıcak İzmir’e sımsıcak bir proje; DAP İzmir

707 konut ve ticari alanlardan oluşan projede her daireye ait bir balkon bulunuyor. Projede en küçük daire, 37 metrekare ile stüdyo seçeneğinden başlıyor; 209 metrekarelik 3+1’ e kadar çıkan farklı daire alternatifleri de sunuluyor.

Müzik odalarından sanat galerisine, moda ve tasarım kütüphanesinden farklı birçok sosyal alana kadar özel ayrıntıların yer aldığı örnek niteliğindeki proje, İzmir’de bir ilk olarak dikkat çekiyor. Projenin metro, çevreyolu ve tramvay hattı gibi çok yönlü ulaşımın yakınında olması yatırımcılarına büyük zaman avantajı sağlıyor. Dünyadaki eşsiz mimari ödüllere layık görülen DAP Yapı, kaçırılmayacak yepyeni İzmir projesinin yatırım fırsatları için sizleri bekliyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı