TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

İ OFİS

Yeni çağın özgün ofis konsepti

DAP Yapı’nın sunmuş olduğu özgün ayrıcalıklardan biri olan Ofis Yönetim Sistemi, şehre bambaşka bir siluet kazandırıyor. İ Ofis’te fırsatlar dünyasına davetlisiniz! İş yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz detaylar A’dan Z’ye burada karşılanıyor. Mekan veya personel adına tüm hizmetleri içeren yeni çağın özgün ofis konsepti, hem işinizi hem de hayatınıza ekstra çözümler sağlıyor. İ Ofis’in avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacı yükünü üzerinizden alarak pek çok masraftan sizleri kurtarıyor. Renkli, havadar ve şık peyzajıyla göz dolduran İ Ofis; fitness center, kuaför, eczane, mini golf sahası, kafe & restoran ve helikopter gibi pek çok sosyal hizmetlerle standartların çok üzerinde bir konfor yaratıyor.

İ Ofis dünyasında yerinizi almak, şehirde özlediğiniz başarılı hayatı bütünüyle hissedebilmektir…

Gelen telefonlar, sizin için özel olarak tanımlanan hizmet hattı numarasıyla cevaplandırılıyor ve notlarınız alınıyor. Rutin olarak günlük randevular planlanarak gelen misafirlerinize özel karşılama ikramları sağlanıyor. Sinema biletlerinden restoran rezervasyonlarına, tercüme hizmetlerinden uçak bileti rezervasyonlarına kadar çok yönlü hizmet sağlanıyor.

İ Ofis; 8 katlı, 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölümden meydana geliyor.

İstanbul, Çağlayan’da bulunan İ Ofis, şehrin kalbinde lokasyon avantajını da beraberinde sunuyor. Metrobüs, E-5, TEM, köprüler ve bağlantı yollarının yakınında bulunan İ Ofis, Çağlayan Adliyesi’ne de birkaç dakikalık mesafede yer alıyor. Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arası 5 dakika gibi son derece kısa bir mesafede alınıyor, size de zamandan tasarruf etmesi kalıyor.

Bu ayrıcalıklar özlediğiniz iş yaşamına fazlasıyla değer katıyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı