TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

ŞELALE KONAKLARI

DAP Yapı’nın Avrupa yakasında "Şelale" konseptiyle ürettiği projelerin elit butik versiyonu olan Şelale Konakları. Proje, yerden tavana kadar reflekte füme cam ile giydirilmiştir. Bu sayede, tüm dairelerden panoramik şehir manzarası izlenebildiği gibi özel ses ve ısı yalıtımı sağlanmıştır.

İstanbul’da, hayatın baş döndürücü bir hızla aktığı Mecidiyeköy-Çağlayan bölgesinde, adeta gizli bir sığınak gibidir. Şehirden kopmadan yaşamak isteyenleri aradıkları huzura kavuşturacak şekilde tasarlanmıştır. Şelale Konakları’nda yaşayanlar, uzaklara gitmeye gerek kalmaksızın, tek bir adımda fırtınayı geride bırakarak, sakin ve güvenli bir limana çıkabilirler.

Şehrin en merkezi noktasında yaratılan bu huzur durağı, dairelerde yer alan konforlu detayların yanında sosyal alanların zenginliğiyle de desteklenmiştir. Yerli ve yabancı birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı daireler, her türlü ihtiyaca cevap verecek yetkinliktedir. Üst seviyede güvenlik sistemi ile donatılan site, 7 gün 24 saat koruma altındadır.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı