TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

ŞELALE PREMIUM RESIDENCE

Şelale Premium Residence, İstanbul’da, yaşam standardını artırmaya yönelik, az katlı konutlar için seçilen, kent yoğunluğundan uzak, fakat şehre ulaşımı kolay olan Çekmeköy bölgesinde konumlandırılmıştır. Rezidanslara ilişkin talebin ön plana çıkmasıyla projelendirilen Şelale Premium Residence, 6’şar katlı 9 bloktan oluşmaktadır.

Proje, ulaşım imkanları, kaliteli ve fonksiyonel tasarımları, depreme dayanıklı inşa edilmesi, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı, sosyal tesisi, otoparkı ve güvenlik hizmetleri gibi avantajlarıyla Çekmeköy bölgesinin gözbebeğidir.

Şıklığın ve zerafetin her yanda hissedildiği projede, daha sitenin kapısından girerken ayrıcalıklı bir dünyaya adım attığınızı fark edersiniz. Şelaleleri seyretmenin eşsiz mutluluğuna masmavi havuzda yüzmenin ya da havuz kenarında bir şezlonga uzanarak içeceğinizi yudumlamanın keyfi eklenir. Stresten uzak, maksimum konforlu bir yaşam yanı başınızdadır. Sevdiklerinizle ve seçkin komşularınızla birlikte hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı