TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

TAKSİM PETEK


Avrupa Yakası Taksim’de hayata geçirilen Taksim Petek, bal peteği motifli deseniyle İstanbul’da lüks, ferah ve prestijli yaşam isteyenlere mükemmel bir yatırım imkanı sunuyor. Taksim Petek; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yanı sıra, ofisler ve dükkanlarla da şehrin yeni cazibesi olarak hayatın merkezinde çok yönlü yaşam ayrıcalığına davet ediyor.

Taksim Petek Rezidans’dan hayata açılan pencere!

İlhamını, dünyanın en tatlı ve eşsiz iksiri baldan alan ve bal peteği olarak tasarlanan Petek Rezidans, akıllı bina sistemi teknolojisiyle tüm dünyanın hayran olduğu Taksim’e seçkin bir vizyon katıyor. Panoramik manzarasıyla İstanbul’a yeniden aşık olacak, zamanın her anında kendinizi daha da özel hissedeceksiniz. Tüm yapıda kullanılan geniş camlar, gün ışığı ve eşsiz manzara atmosferi size özlediğiniz ferahlığı yaşatacak. Yaşamın her anından keyif almak isteyenler için ihtişam; İstanbul’un kalbinde bir Petek olacak!

Hayatın ritmi 7/24 Taksim’de!
İstanbul’a hayat veren Taksim; şehrin tüm ritmini, heyecanını ve enerjisini yaşatmaya devam ediyor. Dünyanın en havalı ve renkli alışveriş caddesinde doyasıya alışveriş keyfi yaşayabilir, sanat galerilerinde kültür deneyimini hissedebilirsiniz. Ünlü gurme lokanta ve şık kafelerde lezzet şölenini yaşarken, sinemalardan tiyatrolara, tarihi mekanlarından nostaljik dükkanlara kadar pek çok alternatifte sınırsız ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz. Beyoğlu, İstiklal ve Taksim üçgeninde dinamik ve elit bir yaşam tüm sıcaklığıyla sizleri çağırıyor.

Prestiji yaşarken, Taksim Petek’le ayrıcalığı tatmak…
112 adet rezidans daire, 15 adet ofis ve 5 adet mağazadan oluşan Petek Rezidans projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. İstanbul’un neresinde olursanız olun, evinize ya da işyerinize en kısa sürede ve keyifle ulaşabilmenin huzurunu yaşayacaksınız. Her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma, sekretarya bölümleri ve consierge gibi üstün nitelikli hizmetler, Taksim Petek Rezidans ayrıcalığıyla her an emrinizde olacak.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı