TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

VALİDEBAĞ KONAKLARI

Boğaz'a ve Kız Kulesi'ne yakın mesafede, köprüye ve Avrasya Tüneli'ne komşu olan Validebağ Konakları, az katlı mimarisiyle bölgeye değer katıyor. Validebağ Konakları’nda 1+0'dan 6+1'e kadar farklı tiplerde konak seçenekleri bulunuyor.

Validebağ, ismini aldığı koruyla özdeşleşen, yemyeşil dokusu, kendine özgü havası ve eski semt kültürünü yaşatan seçkin sakinleriyle huzurun adresi… Komşuluk ilişkilerinin aynı sıcaklıkla sürdürülebildiği bu nezih semtte, güne ıhlamur ve çam ağaçlarının benzersiz kokusuyla uyanırsınız.

Şehrin Merkezindeki Doğa, Doğanın İçindeki Huzur..

İstanbul'un şehir içinde kalmış, doğal florası Validebağ Korusu, konak yaşamının seçkin adresi VALİDEBAĞ KONAKLARI'nın hemen karşısında yer alıyor.

354 bin metrekare büyüklüğe sahip koru, bölgenin en önemli dinlenme alanı. Bir kısmı göçmen olan yüzlerce kuş çeşidine, kelebekten sincaba farklı canlılara ev sahipliği yapan Validebağ Korusu, sahip olduğu doğal güzellikleriyle Validebağ Konakları'nın seçkin sahiplerinin hayatlarını renklendiriyor.

‘Hababam’ sıcaklığında Validebağ Konakları

Unutulmaz müziği, karakterleri ve replikleriyle yediden yetmişe herkesin gönlünde yer edinen Hababam Sınıfı, şimdi Adile Sultan Kasrı’nda “Hababam Sınıfı Müzesi” olarak yaşatılıyor. Validebağ Konakları’nın seçkin sakinleri de komşuları olarak anılarda kalan o güzel yıllara yolculuk yapıyor.

Doğayla iç içe konakta bahçe hayatı

‘Elit yaşam’ nitelikleri, doğası, huzuru, konforu ve dinginliği ile eşsiz bir bahçeli konak yaşamı başlıyor. Validebağ Korusu ve Adile Sultan Kasrı’na komşu geniş bahçeli konaklarda, doğayla iç içe ailenizle birlikte geçireceğiniz mutluluk dolu anlar sizleri bekliyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı