TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

Y OFİS

İstanbul Çağlayan’da farklı mimarisiyle herkesin beğenisini kazanan Y Ofis, ticari hayatın tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek nitelikteki üstün özellikleriyle seçkin bir kalite sunuyor.

Son derece şık tasarımlı lobisi, çok amaçlı toplantı salonları ve çok çeşitli yapıdaki ofis seçenekleriyle şehre, iddialı bir ayrıcalık katıyor.

İşyerinizde huzuru ve ferahlığı hissetmek bir Dap Y Ofis ayrıcalığıdır…

Panoramik cepheli yapısı ve gün ışığının her zaman diliminde içeriye girmesini sağlayan sunroof sistemi projenin öne çıkan diğer detaylarından… 103 ofis ve 19 dükkândan oluşan Y Ofis’te; 2 otopark, 2 mağaza - ofis katı, 1 giriş katı, 4 ofis katı ve 4 toplantı odası bulunuyor.

Şehrin kalbinde, ticari yaşamınıza yön veren etkin konum…

Çağlayan Adliyesi, Dap Vadisi’ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs hattına, köprülere, E-5, TEM ve tüm bağlantı yollarına birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Atatürk Havalimanı’ndan dünyanın her yerine ulaşmaksa yalnızca 15 dakika sürüyor.Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi ana merkezlereyse 5 – 10 dakikalık uzaklıkta konumlandırılmış olması ise projenin değerine değer katıyor. Şehrin hızına enerjik bir şekilde yetişmek isteyenler, Dap Vadisi ile geleceğini şekillendiriyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı