TR
ŞUBAT 2018

11 BİN TL TAKSİTLE KONAK SATIYOR

STAR / 21.02.2018

GAYRİMENKUL sektörünün önemli şirketlerinden DAP Yapı, Üsküdar Validebağ Konakları için yeni bir kampanya başlattı. Yatay mimarinin uygulandığı 5'er katlı toplam 319 konak ve 47 mağazadan oluşan Validebağ Konaklan,1 milyon 214 bin TL'den başlayan fiyatlar ile ayda 10 bin 839 TL'lik taksitlerle satışa çıktı. 1+0'dan 6+1'e varan daire alternatifleri ve 650 metrekareye kadar geniş daireler bulunan Validebağ Konaldarı'nda yüzde 25 peşin, yüzde 75 ise 84 ay sıfır faiz avantajıyla satışlar başladı.

84 AYA SIFIR FAİZ FIRSATI
Kampanyanın büyük ilgi göreceğini söyleyen DAP Holding Yöne-tim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kampanyayla birlikte tüketicinin aylık taksitinin azaltılmasını ve ev sahibi olmalarını teşvik etmeyi amaçladıklarını belirtti. Yılmaz, şöyle konuştu: "Validebağ'da yeni geliştirilen konaklarda metrekare fiyattan 11.900 TL. Hatta aynı aynı bölgede emsal projelere baktığımda ise projelerin hem daha pahalı hem 20-30 yıllık binalar olduğunu da görüyoruz. Bu eski konutlar dahi metrekaresi 25-35 bin liradan işlem görüyor. Validebağ Konakları için metrekare fiyatında yüzde 50 fiyat avantajıyla yeni bir imkan veriyoruz. DAP Yapı bünyesinde Emlak Konut güvencesiyle 31 Mart'a kadar devam edecek 84 ay sıfır Faiz kampanyasıyla İstanbul'un merkezinde, Osmanlı Dönemi'nden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz."

KÖPRÜYE DİREKT BAĞLANTI
PROJENİN şehrin merkezinde ve yeşil ile iç içe olduğunu belirten Yılmaz, "Geçmişten bugüne en gözde yasam bölgelerinden biri olarak nitelendirilen Validebağ, seçkin projelerle çevrelenmiş elit yaşamın adresi olarak gösteriliyor. Anadolu yakasının ikinci en büyük yeşil alanı olan Validebağ Korusu, Koşuyolu ile Üsküdar’ın Altunizade ve Barbaros mahallelerinin kesiştiği noktada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ve Avrasya Tüneli'ne yürüme mesafesinde yer alıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne direkt bağlanılıyor" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 21.02.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı