TR
NİSAN 2018

15 BİN KİŞİYLE MUHTEŞEM KORO

YENİ BİRLİK / 22.04.2018

İstMarina Alışveriş Merkezi'nde önceki akşam Murat Boz konseri gerçekleşti. 15 bin kişinin hınca hınç doldurduğu konser alanında yapılan görsel şovlar ve ışık şöleni ise geceye büyük bir renk kattı.

Ünlü şarkıcı Murat Boz, Kartal'da İstMarina Alışveriş Merkezi'nde önceki akşam konser verdi. Konser öncesi DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz ile İstMarina AVM'yi gezen Murat Boz, hem İstMarina AVM'ye hemde yapılan mimariye hayran kaldığını söyledi.

Ayrılık Haberlerini Doğruladı
Daha sonra basın mensuplarının sorularına yanıt veren Murat Boz, Aslı Enver ayrılığıyla ilgili ilk kez konuştu. Ayrılık haberleri doğru mu? sorularına, "Ayrılık doğru, yani çıkan haberler doğru. Bunu da size ilk defa açıklamış olayım. Aslı çok değerli bir insan, bunlar iki kişi arasında olan şeyler. Böyle olması gerekiyormuş, böyle oldu" diye yanıt verdi. Murat Boz'un evlilikten korktuğu ve Aslı Enver'in evlilik baskısı yaptığı için ayrılmak istediği iddia edilmişti. Yakışıklı şarkıcı, "Konuşmadığımız zaman birçok fikir üretiliyor. Yazılana çizilene bakmayın, bunlar yazılıp çizilmeye de devam edecektir. Ama bunlar iki kişi arasında özel olan şeyler" diyerek haberleri yalanladı.

Özledin Mi Peki?
Sahne de sevilen şarkılarını seslendiren Murat Boz 'Özledim' parçasında diz çökünce bir hayranı, "Ne kadar da içten söyledin. Özledin mi peki" diye bağırdı. Hayranının sözleri karşısında şaşkınlık yaşayan Boz gülmekle yetindi.

  • BASINDA BİZ
  • 22.04.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı