NİSAN 2014

20 BİN TL PEŞİNATLA REZİDANS SAHİBİ YAPIYOR

POSTA / 11.04.2014 DAP Yapı'nın Maltepe'de yükselttiği Vazo Kule projesinde Nisan ayının sonuna kadar sürecek bir kampanya başlatıldı. Buna göre, projenin suit ve grand süitlerinin mobilya dekorasyonu otel standartlarında hazırlanarak teslim ediliyor.

DAP Yapı tarafından Maltepe'de hayata geçirilen Vazo Kule'de bekletilen son rezidanslar, 20 bin TL peşinatla, 48 ay vade, sıfır faiz avantajıyla satışa açıldı. Projede 1-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya göre, satışa sunulan suit ve grand süitler otel standartlarında bir dekorasyonla hediye ediliyor.

Oturmadığın Zaman Kirala
Rezidans-otel konseptinde çözülen proje, alıcı ve yatırımcıların kullanmadığı dönemlerde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirlere açılıyor. Afrika ve Ortadoğu bölgelerinin 'en iyisi' olarak tanınan Rotana'nın profesyonel ekibi tarafından yönetilecek olan proje "oturmadığın dönemde kirala" modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilecek olan suit ve grand süitlerin, Rotana tarafından otel standartlarında hazırlanan mobilya dekorasyonu hediye ediliyor.

Avantajlı Dönemdeyiz
Hayli avantajlı rakamların söz konusu olduğu bir dönemde olunduğunu sövleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Projelerimiz üzerinden son bir yılın değerlendirmesini yaparsak; başlangıç rakamlarıyla bugünkü fiyatları karşılaştırdığımızda, projelerimizden mülk edinmenin kazancının, diğer yatırım araçlarını geride bıraktığını net görebiliyoruz" diye konuştu.

30 Nisan'a Kadar Sürecek
Vazo Kule'de son rezidansların, mobilya dekorasyonu hediyesiyle alıcısını beklediğini sözlerine ekleyen Ziya Yılmaz, "Kampanya 30 Nisan'a kadar devam edecek" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 11.04.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı