TR
TEMMUZ 2021

817 MİLYON TL CİROYLA YARININ ŞAMPİYONU

AKŞAM / 19.07.2021

MARKALI konut sektörü açısından yılın ilk yarısı pandemi etkilerinin hissedilmeye devam ettiği bir dönem olurken, Emlak Konut GYO da yılın ilk yarısı itibarıyla hasılat rakamlarını paylaştı. Açıklanan verilere göre; DAP Yapı vizyonuyla hayata geçirilen DAP Nişantaşı Koru projesi, bu yılın ilk 6 aylık döneminde 14 bin 454 metrekarelik satış ve 817 milyon TL'lik hasılatla ciro şampiyonu oldu. Aynı dönemde, Emlak Konut Vadi Evleri 600.8 milyon TL'lik hasılatla ikinci, Büyükyalı projesi ise 360 milyon TL'lik satışla üçüncü sırada yer aldı.

 TERASINDA HAVUZU VAR

Nişantaşı Koru, 'sağlıklı ev konsepti'ni Nişantaşı'yla buluşturuyor. Proje, lokasyon olarak Amerikan Hastanesiyle Ihlamur Kasrı arasında yer alıyor. 4 ila 8 metre arasında değişen tavan yüksekliği olan evlerde daire büyüklüğündeki geniş teraslarda havuz da yer alıyor.

 BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK YEŞİL ALAN

NİŞANTAŞI'NIN toplam yeşil alanından daha büyük olan ve sağlık kurulunun önerilerini esas alarak tasarlanan projedeki 60 bin metrekarelik koru alanı, kentin kalbinde olsa da yeşillikler içinde bambaşka bir atmosfer oluşturuyor. İçinde gezilebilen bahçeleri ve 100 bin metrekare göz teması kurulabilecek doğa manzarasıyla tam bir koru yaşamı sunuyor.

  • BASINDA BİZ
  • 19.07.2021
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı