EKİM 2012

BEDAVA OFİS

POSTA / 10.10.2012

DAP YAPI, Avrupa Yakası'nda iş dünyasına son noktayı koydu; Çağlayan'da yükselen DAP Z Ofis, hem Türkiye'de hem de Dünyada "ilk"lerin ve "en"lerin toplamı...

Avantajlı yönetim sistemi: Dünyada ilk!

Akıllı yatırım : Dünyada ilk!

Harfli mimari : Dünyada ilk!

Merkezi lokasyon : En kolay ulaşım!

Üstün teknoloji : En prestijli ofis!

Konut sektöründe yeniliklerin öncüsü DAP YAPI, uzun süredir beklenen gelişmeyi hayata geçirmek üzere Avrupa Yakasına yöneldi. Değişik mimarileriyle, alıcı ve yatırımcıların gözdesi olan projelerinin en yenisi için Çağlayanı seçti, İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DAP Z Ofisin sunduğu yenilikler, avantajlarla birleşerek yatırımcıyı eksenine alacak.

Dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje

Çünkü 'ofis' deyince akla gelen tüm kriterleri içeriyor; dolayısıyla bir son nokta. Tıpkı, matematikte tam sayıların tümünü kapsayan 'kümenin Z harfiyle gösterilmesi gibi DAP Z Ofis'de ofis almak isteyenlerin her türlü ihtiyacına yanıt verecek ve yatırımcıyı yüzde yüz tatmin edecek nitelikte bir proje.

Avantajlı yönetim sistemi

DAP Z Ofisin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf edeceğiniz bir formüldür ve uzun vadede ciddi bir kazanç sağlar. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla (ana santral konsoluna gelen sinyal ışığıyla tanınır), firmanızın adıyla açılır. Notlarınız ve postanız alınır, günlük randevu akışınız düzenlenir, ziyaretçileriniz karşılanır, çay kahve ikramınız yapılır, ofisiniz temizlenir, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanır. Yabancı dillere hakim lobi / asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunar. DAP Z Ofis'te, asistan / sekreter istihdam etmeden çalışabilirsiniz. Eksi bir (-1) eleman, bütçenize tasarruf, birikiminize katkı, yatırımınıza kazanç demektir.

Tünel sayesinde Taksim ve Beşiktaş'a ulaşmak kolaylaştı

Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane, Çağlayan aksında kentsel dönüşümün gerçekleştiği bölgede yer alan DAP Z Ofis, lokasyonu itibarıyla tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortadadır.

Çağlayandaki DAP Z Ofis'den Çevreyolu'na bağlanmak sadece 2 dakika sürer. E5'i ya da TEM'i kullanarak kısa sürede Atatürk Havalimanına ulaşmak mümkündür. Ters yönde ise günün her saatinde trafiğe yakalanmadan Levent ve Maslak'a gidilebilir. Kâğıthane-Taksim arası, tünel sayesinde 5 dakikada alınmaktadır. Adliye Sarayına yürüyerek dahi gidilebilir.

Haliç'e yeniden hayat veren proje tamamlandı

Kâğıthane Deresine sürekli su akışını sağlayarak dere suyunun yenileyecek dev borular döşenmiş ve böylelikle Boğaz'ın temiz suyu Haliç'e ulaşmıştır. Balıkların ve sandalların yüzdüğü bir seyir ve keyif alanına dönüşecek olan Haliç, çok yakında yeniden eski canlılığına kavuşacaktır.

Akıllı yatırım

DAP Z Ofis'te satın alıp kullanmak da, kiraya vermek de, yatırımı avantaja dönüştürecek şekilde amorti eder. DAP Z Ofis'de m2 bedeli en yüksek olan 50 m2'lik bir ofis satın almakla, ticari emlak satın alırken 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresi 710 yıla düşerek maksimum kazanç sağlar.

365 adet bağımsız bölüm satışa çıktı

Yüzde 50 si peşin ödemelerde faizsiz 24 ay vade ile satışa sunulan 55-87 m2'lik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı emsallerine kıyasla yüzde 50-80 oranında düşük; 4. 000 TL ile 6. 500 TL arasında değişiyor. Büyüklüğü 49-281 m2 arasında değişen dükkanların adedi ise 61.

Mağazalar katında bulunan dükkanlar 3. 80 m, girişte bulunan dükkanlar 4. 00 m, giriş katınki ofisler 4. 00 m, normal katlardaki ofisler ise 3. 50 m tavan yüksekliğine sahip. Backup concierge ile çözüm odaklı hizmetler 8 kattan (2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 4 ofis katı) oluşan proje, iş ve yaşamla ilgili bütün ihtiyaçları bina içinde karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. DAP Z Ofis'in A plus, hizmet standardı yüksek ofislerini tercih edenler kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlarını binadan çıkmadan halledebilir. Mağazalar katında merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterlik ve her katta 2 adet toplantı odası, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan DAP Z Ofis, konfor ve prestiji bir arada arayan firmaların ilk adresi olacak. 30 ayda tamamlanması planlanan DAP Z Ofis, 185 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek.

  • BASINDA BİZ
  • 10.10.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı