TEMMUZ 2013

BORCUNU KENDİSİ ÖDEYEN REZİDANS

POSTA / 19.07.2013

Butik konut liginde faaliyet gösteren DAP Yapı'nın, Ramazan ayına özel fırsat kampanyası dikkat çekiyor. Doğru lokaşyonda farklı mimari uygulama anlayışını kaliteli inşaat tekniğiyle birleştiren Vazo ve Dalga Kule projeleri, İstanbul'un yeni cazibe merkezi Maltepe Dragos'ta yükseliyor.

Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yollan, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla önemli bir lokasyon avantajı sunuyor. Projeler, Fenerden başlayıp Tuzlaya kadar devam eden Türkiye'nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor.

Değeri Artacak

Dalga ve Vazo Kule'nin yan parselinde Tekel'e ait yerde binlerce öğrenciye eğitim imkanı sağlayacak olan İstanbul Şehir Üniversitesi kuruluyor. Kartal Adliyesi'nin Yüksek İstinaf Mahkemesi olarak yeniden yaşama geçecek olması bu alanda yoğun bir personel ve ziyaretçi trafiğini işaret ediyor.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "İstanbul'da değerli olan iki alan var: Avrupa Yakasında Boğaz hattı ve Anadolu Yakasında Kartal-Maltepe hattı. Kartal, İstanbul'un giriş bölgesi olması nedeniyle yakın çevresiyle birlikte giderek gelişiyor. Sahil şeridinde yapılan düzenlemeler, bölgenin değerini artırıyor." dedi'

  • BASINDA BİZ
  • 19.07.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı