TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

BUMERANG OFİS

Dünyada ilkleri başlatan DAP Yapı’dan yine bir ilk: Ofis Yönetim Sistemi
Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon, v.b. zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanı işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis gibi yardımcı personele ihtiyaç duyabilir.

Oysa DAP Yapı’nın Ofis Yönetim Sistemi’yle Bumerang’ta hem gereksiz bir yatırım haline dönüşen yüzlerce metrekarelik ofis yatırımından kurtulmuş oluyorsunuz hem de ek personel giderlerinin yükünü taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü Bumerang’ta mekân ve personel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti, eğer siz isterseniz, VIP kalitesinde, küçük bir katkı payı karşılığında alabiliyorsunuz.

DAP Yapı, hem yüksek standartlarda rezidans üretir hem de Kurumsal İşletim Sistemi, Ofis Yönetim Sistemi gibi yeniliklerle sektörü için know how sağlar. Bumerang, özgün mimari formu, şehrin yani hayatın içindeki merkezi konumu, yatırımınızı 6,5 ila 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi, işinizi ve hayatınızı kolaylaştıran VIP asistan hizmetleri, peyzajından fitness center’a, mini golf sahasından helikopter pistine, cafe ve restoranlardan alışveriş merkezlerine kadar standartların çok üzerindeki a plus özellikleriyle iş hayatında yeni bir dönemi başlatıyor.

Bumerang’ın VIP Asistan ayrıcalığı 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleriyle yanıbaşınızda. Yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirlerinizin karşılanmasından çocuğunuza alınacak doğum günü sürprizine, o güne özel hazırlanmış toplantı odasındaki ikram servisinden tüm uçak bileti ve tatil rezervasyonlarınızın takibine, özel kurye hizmetinden helikopter kiralamaya, ofis temizliğinden eşinizin kuaför randevusuna kadar her şey sizin için. Bumerang VIP Asistan hizmetleri, iş ve özel hayatınızın tam istediğiniz gibi olması için çalışıyor. Bumerang, Çağlayan’da şehir yaşamının tüm alanlarına temas edebilen bir noktada bulunuyor. Avrupa’nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi Bumerang’a birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlereyse 5 - 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehrin hızına yetişmek isteyenler, yatırımlarını şehrin kalbinde yer alan Bumerang’la değerlendiriyor.

Geri Dönüşü Mutlak Bir Yatırım…
Ofis Yönetim Sistemi’yle Bumerang’daki yatırımınız, 6,5 ila 10 yıl gibi geri dönüşü çok makul bir sürede kendini amorti ediyor. Yatay mimarinin özgün bir uygulamasıyla hayata geçirilen Bumerang’da sadece yatırımda değil, konfor, lüks ve VIP ayrıcalıklarda da eşsiz özellikler sunuyor. Keskin hatlar yerine yumuşak formlar kullanılarak ferah ve geniş mekânlar ortaya konuluyor. Modern çizgilerin yer aldığı bina tasarımı, işini geleceğe taşımak isteyenlere güncelliğini yitirmeyecek bir iş merkezi vaat ediyor.

Geniş peyzaj alanı, binayı yalnızca iş değil, yaşam odaklı bir proje haline de dönüştürüyor. Bumerang, geleceğin çizgilerini iş hayatına yansıtmak isteyen girişimcilere bambaşka bir fırsat vaat ediyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı