MAYIS 2013

BUMERANG'A YATIRIM 6 YILDA GERİ DÖNÜYOR

POSTA / 20.05.2013

DAP Yapı, Kağıthane'de aynı bölgede gerçekleştirdiği iki projeden ilki olan Z Ofis'in satışlarını tamamlayınca, ikinci proje Bumerang'ı da satışa sundu. Faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz, avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yarımda merkezi lokasyonuyla göz dolduran projelerin, kısa sürede alıcısıyla buluştuğunu belirtti. Z Ofis'in bitişiğindeki araziyi satın alarak Bumerang'ı tasarladıklarını ifade eden Yılmaz, "Bumerang Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Avrupa yakasında ulaşım olanaklarım en yüksek seviyede değerlendirmeye dönük olarak planlan proje, şehrin tam ortasında yer alarak lokasyon avantajı sunuyor" dedi.

Dükkana Talep Yoğun

Bumerang projesinde ofislerin yanı sıra dükkânların da yoğun ilgi gördüğünü belirten Yılmaz, "Projenin 15 ünitelik butik çarşısı yerli ve yabancı, önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markalar tarafından talep ediliyor" dedi.

12 Bin m2'lik Kapalı Alan

Avrupa Yakası'nın yeni iş merkezi Şişli-Çağlayan-Kağıthane aksında konumlanan proje, A Plus bir ofis özelliğiyle öne çıkıyor. 12 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip projede, 80 adet ofis alanı ile 15 adet dükkân bulunuyor.

  • BASINDA BİZ
  • 20.05.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı