OCAK 2015

BURGU VE TANGO KULELER “ROTANA” İLE ARAPLARI ÇEKECEK

GÜNEŞ / 23.01.2015 DAP Yapı - Rotana

DAP Yapı'nın, Maltepe'deki Burgu ve Tango Kuleleri'nin dairelerinde Ortadoğu'nun oteller zinciri devi Rotana Arjaan ile işbirliği yapıldı.

Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri; 12 ülkede, 26 şehirde, 100'e yakın oteliyle yılda 5 milyon konuk ağırlayan Abu Dabi merkezli Rotana Arjaan'la işbirliği yapan DAP Yapı, Rotana'nın lüks, konfor ve tecrübesini, kurumsal otel işletim sistemiyle Burgu Kule Arjaan, Dalga Kule Arjaan ve Tango Kule Arjaan projelerine taşıdı. DAP Yapı'nın, Burgu, Dalga ve Tango Kule projeleri, Fenerbahçe'den başlayıp Tuzla'ya devam eden Türkiye'nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor.

Arapları Çekecek
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz Rotana işbirliğine ilişkin şunları söyledi: "Burgu. ve Tango Kule'de 320 odamız var; bunlar stüdyo - süit - grand süit tipi rezidans daire (apart otel) şeklinde tasarlandı. Rotana'ya teslimlerine başladık. Mayıs 2015'ten itibaren ilk misafirlerimizi ağırlayacağız. Projelerimiz, Körfez ülkelerinden turistleri Anadolu Yakası'na yönelten yeni bir dönemin habercisi olacak. Ağırlıklı körfez turistleri olmakla birlikte, Avrupalı turisti de çekmeyi başaracağımızı düşünüyoruz."
 
  • BASINDA BİZ
  • 23.01.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı