MAYIS 2013

DAP BUMERANG OFİS’LE YATIRIMINIZ GERİ DÖNECEK

POSTA / 18.05.2013

DAP Yapı Kağıthane Çağlayan'da hayata geçirdiği Z Ofis projesinin ardından, bitişikteki arazi üzerinde start verdiği yeni ofis projesi Bumerang Ofis'i satışa sundu. Her iki projede de yatırımın 6-10 yıl arasında geri döneceği öngörülüyor.

İstanbul'a kazandırdığı sıra dışı mimariye sahip projelerle dikkat çeken DAP Yapı, Ziya Yılmaz Kağıthane'de satış rekoru kıran Z Ofis projesinin ardından, Bumerang Ofis Projesi'ni de satışa sundu. Z Ofis projesinin hemen bitişiğinde hayat bulacak olan Bumerang Ofis, komşusu Z Ofis gibi 'Bedava Ofis' konseptiyle geliştiriliyor.

Bumerang Ofis projesinin ismi, mimari yapısının Bumerang'a benzemesinin yanı sıra yatırımcısına yatırımın kısa sürede geri döndürecek olmasından dolayı seçilmiş. Bumerang Ofiste, Z Ofiste olduğu gibi yatırımın 6-10 yıl gibi bir sürede geri dönmesi öngörülüyor. Bumerang Ofis'te faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor.

Çağlayan üzerinden Şişli'ye çıkan yolun köşe başında konumlanan proje, 12 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip ve 95 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Projede 80 adet ofis alanı ile 15 adet dükkan bulunuyor.

Bumerang Z Ofise Kardeş

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, DAP Yapı'nın iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan ofis projeleri hayata geçirdiğini belirterek, "Avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla göz dolduran projelerim kısa sürede alıcısıyla buluşuyor. Z Ofis'te yakaladığımız başarının ardından, Z Ofis'in bitişiğindeki araziyi satın alarak Bumerang'm inşaatına başladık" dedi.

Merkezi Lokasyonu İlgi Çekiyor

Kentsel dönüşüm bölgesi İstanbul Kağıthane'de, Çağlayan'da yükselen Bumerang Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazi üzerinde yükseldiğini anlatan Ziya Yılmaz, kentin dönüşümüne katkı sundukları kaydetti.

Ziya Yılmaz, Bumerang Ofis'in metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan Bumerang Ofis'ten Çağlayan Adliyesi'ne yürüyerek gidilebildiğine işaret ederek, Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arasının 5 dakikada kat edildiğini, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılabildiğini söyledi.

Ziya Yılmaz yatak ofis olarak geliştirilen projenin, Balıkların ve sandalların yüzdüğü bir seyir ve keyif alanına dönüşecek olan Haliç manzarasıyla keyifli bir iş ortamı oluşturacağımı ifade etti.

Kimler Tercih Ediyor

Bumerang Ofis, seçkin firmala-rın yanı sıra prestijli bir başlangıç yapmak isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler, “akıllı yatırım” sloganıyla tanıtılan projeye yoğun ilgi gösteriyor.

  • BASINDA BİZ
  • 18.05.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı