EKİM 2013

DAP DALGA VE BURGU KULELERE YOĞUN İLGİ

POSTA / 04.10.2013

Projelerinin yoğun ilgi gördüğü DAP Yapı'nın Maltepe'deki kuleleri satış öncesinde talep almaya başlıyor ve sonraki süreçte hızla alıcısıyla buluşuyor. Şirket, bu trendini Burgu ve Dalga'yla sürdürüyor. Kartal-Maltepe bölgesine birbirinden ilginç binalar kazandıran DAP Yapı, yelken kulelerle başlayan serüvenini Burgu ve Dalga'yla devam ettiriyor.

Bağdat Caddesi'ne, metroya ve E-5'e çok yakın mesafede konumlanan Dalga ve Burgu Kule, kentsel dönüşüm projesinin pilot bölgesinde yer alıyor. Dünyanın en büyük Adalet Sarayı'na, Sabiha Gökçen Havaalanı'na, Pendik Yalova Feribot İskelesi ve Pendik Marintürk'e yakınlığının yanı sıra denize 800 adımda kavuşma sözü veriyor.

Türkiye'nin İlk Dalga Kulesi

Türkiye'de ve dünyada ilk defa kullanılan bir mimariyle, deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan DAP Dalga Kule, dalgaların zeminden itibaren dikey yükselerek bulutları yakaladığı 2 kuleyi işaret ediyor. Projenin yüzde 80 gibi geniş ve önemli bir bölümü yeşil ve sosyal alanlar için ayrıldı.

Projede dört mevsim kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları ve çok amaçlı spor sahasının yanı sıra sosyal tesis bünyesinde fıtness center, sauna Türk Hamamı ve masaj odaları gibi sosyal alanlar konumlu.

Kurumsal Yönetim Sistemi

Burgu ve Dalga Kule, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yeni bir işletme anlayışı sunuyor. Projeden daire alanlar dilerlerse mevcut ve yeni yapılacak otellere ilaveten kendi yerlerini rezidans olarak kiralayarak ekstra gelir elde edebilecekler. Haftalık, aylık, ve yıllık kiralanabilecek olan daireler profesyonel bir yönetim sistemi ile işletilecek.

  • BASINDA BİZ
  • 04.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı