EYLÜL 2013

DAP DALGA VE BURGU KULELERE YOĞUN İLGİ

POSTA / 25.09.2013

Kartal-Maltepe bölgesine birbirinden ilginç binalar kazandıran DAP Yapı, yelken kulelerle başlayan serüvenini Burgu ve Dalga'yla sürdürüyor. Yoğun talebin yaşandığı projelerden Burgu Kule'de büyüklüleri 36 metrekare ile 103 metrekare aralığında değişen 246 adet rezidans dairenin yüzde 85'i satıldı.

DAP yetkilileri, alıcıların dörtte birinin yurt dışında veya İstanbul dışındaki şehirlerde yaşayanlar olduğunu ifade etti. Bağdat Caddesi'ne, metroya ve E-5'e çok yakın mesafede konumlanan Dalga ve Burgu Kule, kentsel dönüşüm projesinin pilot bölgesinde yer alıyor.

Birincilik Ödülü Var

"Gayrimenkul'ün Oscarları" olarak bilinen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında 5 bin 441 projeyle yarışarak, Yüksek Yapılar branşında birincilik ödülü alan Dalga Kule, dünyada ve Türkiye'de ilk defa kullanılan bir mimariyle, deniz dalgasından esinlenerek tasarlanırken, projenin yüzde 80'i yeşil ve sosyal alanlar için ayrıldı.

Projede yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları ve çok amaçlı spor sahasının yanı sıra fitness center, sauna, Türk Hamamı ve masaj odaları gibi alanlar bulunuyor.

Ekstra Gelir Sağlıyor

Burgu ve Dalga Kule, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yeni bir işletme anlayışı sunuyor. Projeden daire alanlar dilerlerse mevcut ve yeni yapılacak otellere ilavaten kendi yerlerini rezidans olarak kiralayarak ekstra gelir elde edebilecekler.

  • BASINDA BİZ
  • 25.09.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı