TR
ARALIK 2017

DAP FIRSATINDA SON 10 GÜN

YENİ AKİT / 09.12.2017

İnşa ettiği projeler kadar düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken DAP Yapı, bu yılki ciro hedefini şimdiden aştı. Stoklarını eriten ve yeni projelerine odaklanan şirket, büyük ilgi gören senetle satış kampanyasını 19 Aralık’a kadar uzattı.

Teras Kule projesinin ardından Validebağ Konakları’nda gördüğü ilgi ile sektörde yüzü gülen nadir firmalardan biri olan DAP Yapı 2017’deki başarısını 2018’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Ciro Hedefini Aştı
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 2017’nin DAP Yapı için çok özel bir yıl olduğunu vurgulayarak şu tespitlerde bulundu: “Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi seçilen İstMarina’yı teslim ettiğimiz, DAP İzmir, Teras Kule ve Validebağ Konakları gibi çok özel projeleri satışa sunduğumuz bir yıl olarak şirket tarihimize geçen unutulmaz bir yıl yaşıyoruz. DAP Yapı olarak müşterilerimize en iyi ürünü sunmak dışında ülke ekonomisine ve proje geliştirdiğimiz bölgelere de katkı sağlamak en büyük gayemiz. Sorumluluğumuzun farkındayız ve bu sebepten dolayı her zaman söylediğimiz gibi bugünün değil geleceğin projelerini üretiyor, iddialı projelere imza atıyoruz.”

Bu Fırsat Kaçmaz
Yılın ilk 11 ayında 1 milyar 20 milyon TL ciro elde ettiklerini dile getiren Yılmaz bir taraftan teslimi yapılan projelerde yeni sakinlerin heyecanını paylaştıklarını diğer yandan da, düzenledikleri kampanyalarla, topraktan satışla kazancın kapısını aralayan yatırımcıların yanında olduklarını dile getirdi. Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Çadır kampanyaları ile rekor rakamlara ulaştık. Validebağ’da 593 milyon liralık satış yaptık, DAP İzmir’de de 1 aylık tanıtımla 707 dairenin 411’ini sattık. Yoğun ilgi gören topraktan senetle satış kampanyasını 19 Aralık’a kadar uzattık” dedi.

4 Adreste Yeni Projeler
2018 yılı planlarını hakkında bilgi veren Yılmaz, “Geçtiğimiz aylarda lanse ettiğimiz DAP İzmir projesiyle birlikte İstanbul dışındaki ilk yatırımımızı İzmir’de hayata geçirdik. Çeşme’de denize sıfır çok lüks bir proje daha geliştireceğiz. İzmir’de önümüzdeki süreçte milyar TL’lik en az üç proje hedefliyoruz. Çeşme, Maslak, Beykoz ve Pendik’te de yeni projelerimizin çalışmaları devam ediyor” dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 09.12.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı