TR
EKİM 2017

DAP İZMİR SATIŞLARINI %50 İNDİRİMLE AÇTI

FOTOMAÇ / 19.10.2017 DAP Yapı, İstanbul dışındaki ilk projesi olan DAP İzmir’deki konutların yüzde 30’unu yüzde 50 indirim avantajıyla satışa sundu.

DAP Yapı, İstanbul dışındaki ilk yatırımını İzmir Bornova’da hayata geçiriyor. 440 milyon lira yatırımla inşa edilen DAP İzmir, 31 - 32 katlı iki blokta 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İzmir’de ilk projeleri olması nedeniyle tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirterek, "Metrekaresini 8 ile 11 bin lira fiyatla satışa çıkmayı planlıyorduk. Ancak sürpriz yapmak istedik. Yüzde 50 indirim avantajıyla metrekaresi 4 bin 500 liradan topraktan satışa açıyoruz" dedi. Daire fiyatlarının 199 bin liradan başladığını açıklayan Ziya Yılmaz, "Bu fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz" diye konuştu. Projenin bulunduğu bölgenin yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi olacağını ve yüksek pirim yapacağını ifade ede Yılmaz, dairelerin yüzde 30’unu indirimli sattıktan sonra fiyatları kademeli olarak yükselteceklerini söyledi.

Ben de Ev Aldım
Proje arsasını uygun fiyatla aldıkları için bu kadar cazip fiyatla satışa çıkabildiklerini vurgulayan Yılmaz, hem oturumcu hem de yatırımcıların memnun kalacağı bir fiyat politikası izlediklerini kaydetti. ’Her Türk vatandaşının İzmir’de bir evi olmalı’ fikrinden yola çıktıklarını anlatan Yılmaz "DAP İzmir’den bende kendime bir daire aldım" açıklamasında bulundu.

Çadırda Satıyor
Projeye yoğun talep gelince çareyi, satış ofisi tamamlanıncaya kadar çadır kurmakta bulduklarını anlatan Ziya Yılmaz, yüzde 50 indirim avantajına ek olarak peşin alımlarda yüzde 8 indirim uyguladıklarını kaydetti. Yılmaz, yüzde 5 peşinle 36 ay senetle ödeme seçeneği sundukları projede yüzde 0.99 faiz oranıyla 120 aya kadar banka kredisi imkanı bulunduğunu da sözlerine ekledi.

İzmirli Balkonlu Ev Seviyor
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yaptıkları araştırmalar sonucunda İzmirlilerin balkonlu ve ferah dairelerden hoşlandığını sonucuna ulaştıklarını belirterek DAP İzmir’de en küçük dairenin 5 metrekare balkonu olacağını söyledi. Yılmaz "Projemizin içerisinde müzik odaları, sanat galerisi ile moda ve tasarım kütüphanesi yer alacak. Kısacası İzmir’de örnek gösterilecek bir işe imza atacağız" diye konuştu. 

  • BASINDA BİZ
  • 19.10.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı