TR
EKİM 2014

DAP VADİSİ’NDEKİ VIP OFİSLER 190 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

STAR / 24.10.2014 Kentsel dönüşüme katkı sağlayan DAP Yapı, 932 bağımsız ofis bölümünden oluşan 'DAP Vadisi' ofislerinin satısını sürdürüyor. Fiyatı 190 bin liradan başlayan ofis konseptinin yüzde 35'inin satışı tamamlandı.

DAP Yapı, Çağlayan'daki kentsel dönüşüm çalışmalarına 40 bin metrekarelik alanda geliştirdiği 932 ofislik 'DAP Vadisi' ile katkı sağlıyor. 2012 yılında start alan ve 2016 yılında sona ermesi planlanan projeden 650 milyon liralık bir ciro hedeflediklerini anlatan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz düzenlenen tanıtım toplantısında projeye ilişkin bilgi verdi.

Sırada 'S Ofis' Var
DAP Vadisi'nin Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis projeleriyle oluştuğunu belirten Yılmaz, ofislerin metrekare fiyatının 4.500-8.500 lira arasında değiştiğini belirterek şunları söyledi: "DAP Vadisi ile Kağıthane'nin dönüşümüne imzamızı atıyoruz. Z harfiyle başladık ardından Bumerang, İ Ofis, A Ofis ve Y Ofis'le devam ettik. Şimdi S Ofis geliyor. 10 yıldır fabrika arazilerinden geliştirdiğimiz arsalarda bugün 932 ofisi bir araya geldiği DAP Vadisi konseptini oluşturduk. Konseptin yüzde 35'inin satışı bitti, 400 ofisin satışı ise devam ediyor"

Fiyatlar Yarı Yarıya
DAP Vadisi'nde yer alan Y Ofis, A Ofis ve S Ofis'in satışlarının, piyasanın yüzde 50 altında 190 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla devam ettiğini söyleyen Yılmaz şöyle konuştu: "Yakın noktalardaki dolar üzerinden satışı yapılan ofislere kıyasla fiyatlarımız yarı yarıya. Bölgenin A kalite ofis ihtiyacına yanıt veren DAP Vadisi, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde topluyor.

Lobiler, toplantı odaları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar, market, banka, eczane, kuaför, terzi gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konsepte buluşuyor. Avantajlı yönetim sistemiyle, asistan hizmetlerin tümü üstleniliyor. Kat asistanları, sekreter istihdam etmenize gerek kalmayacak şekilde, telefonlarınızı yanıtlamak, misafirlerinizi karşılamak gibi her türlü sekreterya hizmetinizi karşılıyor."

Londra’dan 15 Ödül
Uluslararası arenada bir çok ödülün sahibi olduklarını söyleyen Ziya Yılmaz, bu yıl Londra'da düzenlenen Gayrimenkul Oscarları Yarışması'ndan 15 ödülle döndüklerini hatırlattı. Yılmaz "Geçen yıl da aynı yarışmadan 8 ödül getirmiştik. Bir anlamda, kendi rekorumuzu yenilemiş olduk. Sadece proje geliştirmiyoruz; know how da geliştiriyoruz. Kendi üretim yöntemlerimizi teknolojiye dönüştürüyor bilgi birikimimizi insanlığın hizmetine sunuyoruz. Projelerimizi satın alanları maksimum kazandırmayı hedefliyoruz. Yeril ve yabancı gruplarla çözüm ortaklıkları ve işbirlikleri sağlıyoruz" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 24.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı