HAZİRAN 2013

DAP VAZO KULE'DE “BEDAVA HOME OFFİCE” YATIRIMI

POSTA / 29.06.2013

Sıradışı mimari projeleriyle dikkat çeken DAP Yapı, Maltape Dragos'taki Vazo Kule'de 289 rezidansın yüzde 65'ini satarken, 99 home office için de ön talep toplamaya başladı.

İş dünyası ve ofis yatırımları açısından Maslak- Zincirlikuyu-Levent hattının Avrupa yakası için ne ifade ediyorsa, Anadolu Yakasında da Kartal-Maltepe hattının aynı önemi taşıdığını ifade eden DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Bu gelişimi, arazi fiyatları ile ihalelerden de izlemek mümkün. E-5'ten bile denize yürüyerek inilebilen bir lokasyon olan Kartal-Maltepe hattında ürettiğimiz konutların yanı sıra, iş yaşamındaki tüm ihtiyaçları A'dan Z'ye karşılayacak olan ofis bloğunu da hayata geçiriyoruz.

Bölgenin prestiji paralelinde edinilen gayrimenkullerin değerleneceğini ve önümüzdeki 7-8 yıl içerisinde katlanarak artacağını öngörüyoruz. Kartal-Maltepe'de çeşitli projeler geliştirmeye devam edeceğiz; alıcı ve yatırımcıların da aynı vizyonla hareket ederek sunulan avantajları değerlendireceğini umuyorum" dedi.

Maltepe Dragos'taki son yatırımları Vazo Kule'de modern bir ofiste, otel konforunda bir hizmetle verimli ve keyifli iş yaşamı sunmayı hedeflediklerini anlatan Ziya Yılmaz, 2 rezidans bloğu ve 1 ofis bloğu bulunan projede, 289 rezidansın yüzde 65’inin satıldığını, home office'ler için de ön talep toplama başladıklarını söyledi.

6,5 ila 10 Yılda Geri Dönüyor

Ziya Yılmaz DAP Vazo Kule'de home ofise yatırım yapmanın avantajlarına değinerek, "Bir sekreter çalıştırmanın işverene aylık maliyetinin 3 bin TL olduğu hesabıyla, 6,5 ila 10 yıllık sürede kendisini amorti eden Vazo Kule home office'ler yatırımcıya 'bedavaya' geliyor" dedi.

Fiyatları 269 bin TL'den başlayan Vazo Kule'de büyüklüğü 55 metrekare ile 100 metrekare arasında değişen ofisler bulunuyor. Projede istenildiği takdirde ofisler birleştirilerek daha büyük metrekarelerde çalışma alanları da elde edilebiliyor.

Otel Konforunda Ofis Hizmeti

Projenin VIP Asistan konsepti; sekreter, yardımcı personel gibi ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırarak, 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor. Gelen telefonlar, özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla, firmanızın adıyla açılıyor.

Notlar ve posta alınıyor, günlük randevu akışı düzenleniyor, ziyaretçiler karşılanıyor, çay-kahve ikramı yapılıyor, ofis temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonu sağlanıyor. Ofis Yönetim Sistemiyle, işletmenin ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi yüzlerce metrekarelik alan, maliyetli bir yatırımla satın almak yerine gerektiğinde katkı payı ödenerek kullanılabiliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 29.06.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı