TR

BASIN BÜLTENLERİ

DAP YAPI, İZMİR’E YELKEN AÇIYOR

Ulusal ve uluslararası alanda birçok ödüllü projeye imza atan DAP Yapı, İstanbul gayrimenkul sektöründe sahip olduğu öncü ve lider konumunu İzmir’e taşımaya hazırlanıyor.

DAP Yapı, İzmir’in Konak bölgesinde 30’ar katlı iki kuleden oluşacak olan farklı daire alternatiflerinin yer alacağı muhteşem bir proje geliştirecek.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projeye ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Ülkemizin göz bebeği olan İzmir’in Konak bölgesinde İzmir’e yakışan, bölgenin ihtiyacına uygun ve İzmir’e değer katacak bir proje geliştiriyoruz. DAP Yapı olarak mimarisi ve kalitesiyle İzmir’in güzelliğine yaraşır bir projeyi İzmir’e kazandıracağız” dedi.

Geliştirdiği projeler ile gayrimenkul sektöründe ses getiren işlere imza atan DAP Yapı, İzmir’in Konak bölgesinde geliştireceği proje öncesinde bugüne kadar gerçekleştirdiği projelere dair vizyonu ve gelecek projeksiyonunu paylaşmak üzere İzmir basınının temsilcileriyle 4 Ağustos 2017 Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın ev sahipliğinde DAP Holding’de bir araya geldi.

Ziya Yılmaz: “Çığır açan projelerimize İzmir’de devam edeceğiz”

Sözlerine; “Sahip olduğumuz tecrübeyle, insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, gayrimenkul sektöründe çığır açan projelerimizle hem vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırıyor hem de ülke ekonomisine katma değer sağlıyoruz” diyerek başlayan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şunları dile getirdi:

“Yolculuğumuzun ilk durağı Kâğıthane Şelale Evleri’ydi; sonrasında Ümraniye-Çekmeköy hattında Şelale konseptine devam ettik. Ardından Kartal-Maltepe hattına yöneldik. Yine Kağıthane’de hayata geçirdiğimiz DAP Vadisini mükemmel ofis konseptiyle iş dünyasına sunduk.

Bugün şantiyesini gezeceğiniz İstMarina projemiz, 2014-2015 yılında Londra’da ‘Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme’ alanında birincilik ödülünü alarak başarımızı taçlandırdı. Rezidans ve ofis bloklarının yanı sıra önünde marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen, alışveriş merkezi, otel, okul, hastane, restoranlarıyla İstMarina “Dünyanın en iyi karma yaşam projesi” olarak nitelendiriliyor. Taksim’de bal peteği mimarisiyle inşa ettiğimiz Petek Rezidans ve gökyüzü bahçelerine sahip Teras Kule’yle devam eden yolculuğumuzun son durağı ise Validebağ Konakları oldu. Bugünkü diğer şantiye gezinizde yakından görme imkanı bulacağınız Validebağ Konakları’nda, satış ofisi bitmeden çadır kurarak yoğun talebi karşılamaya çalıştığımız bir ön lansman dönemi yaşadık.”

“Sahip olduğumuz vizyonu İzmir’de de yaşatmaya devam edeceğiz”

İzmir’in marka şehir olması için modern şehirleşmeye ihtiyacı olduğunun altını çizen ve kentsel dönüşümüm kaçınılmaz olduğunu belirten Ziya Yılmaz; “Ülkemizin göz bebeği olan İzmir’in Konak bölgesinde, Atatürk Stadyumu’nun yanında İzmir’e duyduğumuz saygı ve beslediğimiz sevgiden ötürü, mimarisi ve kalitesiyle İzmir’in güzelliğine yaraşır bir projeye başlayacağız. Böylelikle markalı konut anlayışımızı İzmir’e taşımış olacağız. DAP Yapı olarak sahip olduğumuz vizyonu İzmir’de de yaşatmaya devam edeceğiz. İzmir’de tek bir proje ile kalmayıp, arazi geliştirmeye devam edeceğimizi de şimdiden söyleyebilirim” dedi.

İzmirli Basın Mensupları, Projeleri Yerinde Ziyaret Ettiler

DAP Holding’in misafiri olarak Burgu Arjaan by Rotana Hotel’de konaklayan İzmirli basın mensupları, gerçekleştirilen bilgilendirme basın toplantısının ardından öncelikle Validebağ Konakları’nın satış ofisine bir ziyaret gerçekleştirerek proje hakkında bilgilendirildiler.

Ardından Sicilya Mutfağı’nın İstanbul’daki temsilcisi olan Trattorio de Rosario’da öğle yemeği yiyen davetliler, İstMarina’nın Kartal’daki satış ofisini ziyaret ederek projeye ilişkin bilgi aldılar.

İstMarina’ya yapılan ziyaretin sonrasında tekne gezisine başlayan basın mensupları, İstanbul’u denizden izleyerek akşam yemeği için Kabataş’a yanaşarak İstanbul’un iyi yemeği güzel müzikle birleştiren mekânı Frankie İstanbul’da akşam yemeği yediler.

  • BASIN BÜLTENLERİ
  • BÜLTENİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı