EYLÜL 2013

DAP YAPI MALTEPE’DE DEVAM EDİYOR

POSTA / 03.09.2013

8 Bin Kişilik Proje

Anadolu Yakasında Kartal Maltepe bölgesinde yatırım yapmaya devam eden DAP Yapı, söz konusu bölgede halen inşaatı devam eden 7 proje tamamlandığında bölgeye toplam 15 kule kazandırmış olacak.

Şirket ayrıca, Emlak Konut GYO'nun Kartal arsasında büyük bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu proje İstanbul'un denize sıfır, bu ölçekteki tek gayrimenkul projesi olma özelliğini taşıyor. İçinden hızlı tren geçen ve marina, okul, AVM, hastane, rezidans, ofis ve cami gibi birçok farklı unsuru barındıran proje tamamlandığında içerisinde 8 bin civarında insan yaşayacak.

Yurtdışı Planı

DAP Yapı, ayrıca yılın son çeyreğinde Kağıthane'de 2 adet ofis ve Maltepe'de 1 adet rezidans projesini daha hayata geçirecek. DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şu anda sadece İstanbul'da proje ürettiklerini belirtirken, "Gelecekte DAP markasını ülkemizin her yanına taşımayı hatta yurtdışında da olabilmeyi istiyoruz.

Projelerimiz başta Arap ülkeleri olmak üzere pek çok Ortadoğu ve Avrupa ülkesinin takibinde. Dubai ve İran'dan teklifler alıyoruz. Bazılarıyla ortak projeler geliştirebiliriz" diyor.

  • BASINDA BİZ
  • 03.09.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı