EYLÜL 2012

DAP YAPI, METREKARESİ 4 BİN TL'YE HEM OFİS HEM DE ASİSTAN VERİYOR

POSTA / 28.09.2012

DAP YAPI Çağlayan'daki yeni projesi Dap Z Ofis'i satışa sundu. DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, metrekare fiyatının 4 bin ila 6 bin 500 TL arasında değiştiği projenin, ofis sahiplerinin yabancı dil bilen asistan ihtiyacını ortadan kaldıracağını belirterek, "Gelen telefonlar firmanız adıyla açılır. Yabancı dille de hakim lobi ekibi yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunar" dedi.

Maltepe'de hayata geçirdiğe farklı tasarımda ki projeleriyle tanınan DAP YAPI, yeni projesine Avrupa Yakası'nda, Çağlayanda başlıyor. Dap'ın ilk ofis projesi olan Dap Z Ofis'in iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları bünyesinde topladığını vurgulayan DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz, "Bu projeyle ofis sektöründe artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak " dedi. Yılmaz, “Z” harfini seçmelerini ise şöyle açıkladı: Matematikte tam sayıların tümünü kapsayan küme'nin Z harfiyle gösterilmesi gibi, Dap Z Ofis de “ofis” deyince akla gelen tüm kriterleri içeriyor. "

Dil Bilen Akıllı Asistan

DAP Z Ofis'in avantajlı yönetim sisteminin asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alacağını ifade eden Yılmaz, "Bu sistem asistanlık hizmetlerine ilişkin masraflardan tasarruf edeceğiniz bir formüldür ve uzun vadede ciddi bir kazanç sağlar. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla (ana santral konsoluna gelen sinyal ışığıyla tanınır), firmanızın adıyla açılır. Notlarınız ve postanız alınır, günlük randevu akışınız düzenlenir, ziyaretçileriniz karşılanır, çay-kahve ikramınız yapılır, ofisiniz temizlenir, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanır. Yabancı dillere hakim lobi / asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunar."

1 sekreter çalıştırmanın işverene maliyetinin aylık 3000 TL olduğunu vurgulayan Yılmaz, yıllık 36 bin TL'lik bir avantaj söz konusu diye devam etti.

Her Türlü Hizmet Mevcut

8 kat ve 365 bağımsız bölümden oluşan projede tüm ihtiyaçlar bina içinde karşılanabilecek. Yılmaz, "DAP Z Ofis'te kuaför, market, eczane ve banka gibi ihtiyaçlar binadan çıkmadan halledebilecek. Ayrıca 24 saat lobi / resepsiyon, limuzin ve araç kiralama servisi gibi hizmetler de mevcut " dedi.

Metrekaresi 2200-2600 Dolar Arasında Değişiyor

Kağıthane'de kentsel dönüşümün gerçekleştiği Cendere Aksı'nın, konum avantajı sayesinde önemli bir iş ve ticaret merkezi olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Çağlayan'da yer alan DAP Z Ofis, lokasyonu itibarıyla tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortadadır " dedi. Ziya Yılmaz, yüzde 50'si peşin öde melerde faizsiz 24 ay vadeyle satışa sunulan 55-87 metrekarelik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50-80 düşük olduğunu ve 4 bin TL 6 bin 500 TL arasında değiştiğini belirtti. Büyüklüğü 49-281 metrekare arasında değişen dükkanların adedinin ise 61 olduğunu sözlerine ekledi.

  • BASINDA BİZ
  • 28.09.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı