ŞUBAT 2013

DAP YAPI OTEL İŞLETMESİ İÇİN ROTANA İLE ANLAŞTI

POSTA / 14.02.2013

Maltepe'de Burgu, Tango ve Dalga Kule projelerini hayata geçiren DAP Yapı, bu projeleri için yılda 5 milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve 26 farklı ülkede faaliyet gösteren Rotana ile anlaştı.

DAP Yapı, Maltepe'de konumlandırdığı Burgu, Dalga ve Tango Kule'nin işletmesi için otelcilik şirketi olan Rotana ile anlaştı. Rotana, 15 bin çalışanı ve 20 bin odası ile yılda 5 milyon ziyaretçiyi ağırlıyor. Operasyonel portföyü yüzü geçen Rotana'nın otelleri Amman, Abu Dabi, Dubai, Fujairah gibi 26 noktaya yayılıyor. Büyümesinde en büyük etkenin Arap misafirperverliğini kullanmak olduğunu belirten şirketin sahibi Ekselans Nasser Al Nowais ve şirketin CEO'su Selim El Zyr tüm dünyada turizmin duayenleri olarak biliniyor. 112 Rotana'nın işletmesini üstlendiği apart oteller, mobilyalı ve 24 saat oda servisli daireler, isteğe bağlı olarak genişleyebilir özellikler içeriyor.

Burgu, Tango ve Dalga her türlü kompleksi bünyesinde barındırıyor Burgu, Tango ve Dalga Kule projeleri, Fenerden başlayıp Tuzla'ya kadar devam eden Türkiye'nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor. Yoğun ziyaretçi trafiğinin yaşandığı bölgede, geçici konaklama talebinin yanı sıra uzun süreli konaklama ihtiyacının oluşması stüdyo tipi rezidans daireleri ile dikkat çekiyor. Proje, sağlıktan eğlenceye, alışverişten spora her türlü kompleksi bünyesinde barındırıyor.

Oturmadığın dönemde kirala Tango, Dalga ve Burgu Kule'de oturmadığın dönemde kirala modeli alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Daire sahipleri kullanmayacağı dairelerini isteğe bağlı olarak kiralayabiliyor. İki kere kazanmak isteyenler ise Rotana'nın işletim sistemiyle dairelerini otel olarak kiraya verip kar edebiliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 14.02.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı