NİSAN 2014

DAP YAPI'DAN HEDİYELİ FIRSAT KAMPANYASI

SABAH / 11.04.2014 Projeleri rekor prim yapan DAP Yapı, alıcı ve yatırımcılarını kazandırmak üzere yeni fırsatlar sunuyor. Vazo Kule projesinde bekletilen son rezidanslar, 20 bin TL peşinatla, 48 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla, mobilyalı olarak satışa sunuluyor.

Rezidans-otel konseptinde çözülen proje, alıcı ve yatırımcıların kullanmadığı dönemlerde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirlere açılıyor. Afrika ve Ortadoğu bölgelerinin 'en iyisi' olarak tanınan Rotana'nın profesyonel ekibi tarafından yönetilecek olan proje "oturmadığın dönemde kirala" modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilecek olan suit ve grand süitlerin, Rotana tarafından otel standartlarında hazırlanan mobilya dekorasyonu hediye ediliyor.

Yatırım Değeri Artacak
Vazo Kule, İstanbul'un yeni cazibe merkezi Kartal Maltepe'de yükseliyor. Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla önemli bir lokasyon avantajı sunuyor.

Yoğun ziyaretçi trafiğinin yaşandığı bölgede, geçici konaklama talebinin yanı sıra {haftalık, aylık, yıllık) uzun süreli konaklama ihtiyacının oluşması stüdyo tipi rezidans daireleri öne çıkarıyor. Kalite ve hizmet açısından beş yıldızlı otellerin konforuna sahip olan Vazo Kule, sağlıktan eğlenceye, alışverişten spora her türlü kompleksi bünyesinde barındırıyor.

Vazo Kule'de bekletilen son rezidanslar, 20 bin TL peşinatla, 48 ay vade, sıfır faiz avantajıyla satışa acildi. 1-30 Nisan arasında geçerli olan kampanyada mobilya dekorasyonu otel standartlarında hazırlanıyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 11.04.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı