MAYIS 2013

DAP YAPI'DAN MİLAT

POSTA / 31.05.2013

DAP Yapı'nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, M.Ö.1600 yılından izler taşıyor. Geçmişte elit ve varlıklı kesimin gizli cenneti olarak anılan Maltepe Dragos'ta yükselen proje yatırımcısına 8-12 yılda kendini amorti etme fırsatı sunuyor.

Mimaride çığır açan fikirleri ve konut anlayışında yeniliğin öncüsü DAP Yapı, her projesinde, ülkemiz için anıt değeri taşıyan, konsept formlara sahip özgün mimarili binalar tasarlıyor. Hitit sanatının en önemli objelerinden olan İnandık Vazosu, anıtsal mimari anlayışıyla modernize edilerek Vazo Kule'de yeniden hayat buluyor.

Hitit devletinin Hanhana (Çankırı'ya yakın İnandık Köyü) adlı merkezinde bulunan vazonun dış yüzündeki kabartmalı motifler binanın içinde de dekorasyon öğesi olarak yer alıyor. Geçmiş ve geleceği harmanlayarak sunan projede yaşama ayrıcalığına sahip olanlara büyülü bir dünyanın kapıları aralanıyor.

Şehrin Merkezinde A Plus Rezidans

Vazo Kule, Fener'den başlayıp Tuzla'ya kadar devam eden Türkiye'nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor. İstanbul'un yeni cazibe merkezi Maltepe Dragos'ta yükselen proje, Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla lokasyon avantajı sunuyor.

1.250 TL'den Başlayan Takstilerle

400 adet bağımsız bölümden oluşan proje, otel konseptiyle işletilecek 300 adet rezidans ve "bedava ofis" konseptinde satışa çıkacak 100 adet home ofisten oluşuyor.

5 yıldızlı otel konforuna sahip olan projede, lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve helikopter pisti bulunuyor.

8-12 Yılda Kendini Amorti Eden Apart Otel

Vazo Kule'deki seçkin rezidanslar, dileyenler için “A Plus” yaşam alanına dönüşürken dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verilerek ekstra kazanç fırsatı sağlanıyor. Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Rotana'yla güçlerini birleştiren DAP Yapı, projedeki 300 bağımsız rezidansı otel konseptiyle işleterek yatırımın 8 ila 12 yılda kendini amorti etmesine imkân tanıyor.

Bedava Ofis Konseptinde Home Ofisler

Vazo Kule Home Ofis'te VIP Asistan; sekreter, yardımcı personel v.b. ihtiyaçlarınızı tamamen ortadan kaldırarak 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor.

Ofis Yönetim Sistemiyle de, işletmenizin ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon v.b. yüzlerce, binlerce metrekarelik alanı maliyetli bir yatırımla satın almak yerine katkı payı ödeyerek dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Önü Hiç Kapanmayacak

Vazo Kule projesinin hemen yanında sürdürülen arkeolojik kazılarda Bizans dönemine ait hamam ve kilise kalıntılarına ulaşıldı; bu alan, üniversite ve kampüs alanına çevrilecek.

Yatırım Değeri Artacak

Kentsel dönüşüm projesinin pilot bölgesinde yer alan proje, 21 adliyeyi birleştiren dünyanın en büyük Adalet Sarayı'na 2 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 10 km, Pendik Yalova Feribot İskelesi ve 1000 yat kapasiteli Pendik Marintürk'e 5 km mesafede.

Yan parselde yaşama geçecek olan Yüksek İstinaf Mahkemesi bu alanda yoğun bir personel ve ziyaretçi trafiğini işaret ediyor. Bölgede pek çok alışveriş merkezi, üniversite ve hastanenin yanı sıra yapımı planlanan bir fuar ve kongre merkezi de bulunuyor.

Geçmişte elit ve varlıklı kesimin gizli cenneti olarak anılan Dragos Maltepe bölgesi, günümüzde de insanların yaşamak için can atacağı bir cazibe merkezine dönüşüyor.

  • BASINDA BİZ
  • 31.05.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı