EYLÜL 2018

DAP YAPI'DAN TAKSİTLE ÖDEME İMKÂNI

EMLAK ROTASI / 01.09.2018

DAP Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme koşulları sunmaya devam ediyor. DAP Yapı, İstanbul'daki projesi 'Teras Kule' ve İzmir'de gerçekleştirdiği 'DAP İzmir' projesi için yeni bir fırsat kapısı açtı.

Bu çerçevede 'kazandıran ödeme stratejisini' devreye alan DAP Yapı, peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle Ödeme planı sunuyor. Peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle ödeme planı kampanyası, İstanbul'daki Teras Kule projesinde de geçerli olacak. Üstelik DAP İzmir ile birlikte Teras Kule'de bu kampanyaya ek olarak '1 yıl kira garantisi' fırsatı da bulunuyor.

DAP Yapı'nın İstanbul'daki bir diğer projesi olan Validebağ Konakları'nda ise tüketiciler için farklı bir pencere aralanıyor. Validebağ Konakları'nda yüzde 5 peşin, vade farksız ödeme imkânının yanı sıra, peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. Daire fiyatları 324 bin liradan başlıyor. 1 YIL KİRA GARANTİSİ FIRSATI 2017 yılında elde ettiği rekor konut satışı ile yoluna emin adımlarla devam eden DAP Yapı, İzmir'de hayata geçirdiği DAP İzmir ve Kartal'da metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Teras Kule'de geçerli kampanyada ayrıca 1 yıl kira garantisi de sunuyor.

Dap Yapı, Validebağ Konakları'nda ise kampanya kapsamı dışında ayrıca yüzde 5 peşin, vade farksız senetle ödeme imkânı, peşinde yüzde 20 indirim + yüzde 10 KDV indirimi sunuyor. Validebağ özelinde yüzde 18 olan KDV, yüzde 8'e düştüğü için yüzde 10 KDV avantajını sınırlı süre devreye alındı. Örneğin liste fiyatı 1.000.000 TL olan bir konutun KDV hariç liste fiyatı 847 bin 457 TL seviyesinde. Bu rakama kampanya kapsamında 152 bin 543 TL'ye denk gelen yüzde 18 KDV yerine 67 bin 796 TL değerinde yüzde 8 KDV ödenebiliyor. İndirim tutarı 85 bin lirayı bulunuyor. Validebağ Korusu'na yürüme mesafesinde yer alan ve Boğaz'a komşu olan Üsküdar'daki Validebağ Konakları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ve Avrasya Tüneli'ne 5 dakikalık bir mesafede konumlanıyor.

MERKEZİ LOKASYON Yoğun talebi geri çevirmemek adına, peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme kampanyasını devreye aldıkları müjdesini veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek, tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık. Bu çerçevede peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme fırsatı sunuyoruz. Dap İzmir özelinde bakacak olursak, projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir'in en değerli bölgesi haline gelecek ve yüksek prim yapacak" dedi. Bornova'da Atatürk Stadı'nın hemen yanında konumlanan Dap İzmir, Kordon'a 10 dakika, Alsancak Vapur İskelesi'ne 10 dakika, Konak 'a ise 15 dakikalık mesafede bulunuyor. AZALAN TAKSİTLERLE ÖDEME İMKÂNI Teras Kule'de de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdiklerini hatırlatan Ziya Yılmaz, "Teras Kule'de bir yandan güneşlenme imkânı bir yandan da bahçe hayatı sunuyoruz. Bu projemizde peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme fırsatının yanı sıra 1 yıl kira garantisi fırsatı da var" diyerek sözlerini tamamladı.

  • BASINDA BİZ
  • 01.09.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı