TR
EKİM 2014

DAP YAPI'NIN 8 PROJESİNE AVRUPA'DAN 15 ÖDÜL GELDİ

AKŞAM / 18.10.2014 DAP Yapı, Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Awards tarafından 15 ödüle layık görüldü. Geçen yıl 9 ödül alan DAP, kendi rekorunu kırmış oldu.

DAP Yapı, İstanbul'da hayata geçirdiği 8 farklı projeyle 15 dalda ödül kazandı. European Property Awards tarafından Londra'da düzenlenen ödül töreninde yeni projesi DAP Kule "Ticari Yüksek Bina Mimarisi" ve İstMarina, "Ticari Yüksek Bina Geliştirme" alanlarında Avrupa'nın en iyi projeleri seçildi. DAP Kule "Ticari Yüksek Bina Geliştirme" ve "Ticari Yüksek Bina Mimarisi" ödüllerini alırken; İstMarina "Eğlence Alanı Mimarisi", "Pazarlama Geliştirme", "Ticari Yüksek Bina Geliştirme" ve "Karma Kullanım" alanlarında ödüle layık görüldü.

Çağlayan'da hayata geçecek DAP Vadisi "Ofis Geliştirme" ve "Kamu Hizmeti Geliştirme"de birinci olurken Bumerang Ofis "Ofis Mimarisi” ödülüne layık görüldü. Maltepe Royal Center "Ticari Renovasyon" ödülü alırken, Vazo Kule. Burgu ve Tango Kuleler de ödüle layık görüldü.

Ülkem Adına Alıyorum
DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz Avrupa'nın en prestijli ödül töreninde projelerinin neredeyse tamamının ödül almasının övünç kaynağı olduğunu belirterek. "İstanbul'un en gözde ve yükselen bölgelerinde hem iş hem de konut projelerimizle ülkemize değer kattık ve katmaya devam edeceğiz. Bu ödülü sadece şirketimiz adına değil aynı zamanda ülkemiz adına alıyorum. Başarılarımızın birer meyvesi olarak gördüğümüz bu ödül uzun süreli detaylı çalışmalarımızın ve hayallerimizin birer ürünüdür. Biz sadece ülkemize ve şehrimize değer katacak proje geliştirmiyoruz; aynı zamanda bilgi birikimimiz ve deneyimimizle sektöre hatta Avrupa'daki meslektaşlarımıza örnek teşkil ediyoruz. DAP Yapı olarak geleceğin yaşam alanlarını tasarlıyor, çağın en yeni teknolojisini kullanıyoruz" diye konuştu.

Hangi Proje Ne Ödülü Aldı?
Proje Aldığı Ödül
DAP Kule Ticari Yüksek Bina Mimarisi (Avrupa ve Türkiye)
DAP Kule Ticari Yüksek Bina Geliştirme
İstMarina Sosyal Alan/Eğlence Alanı Mimarisi
İstMarina Pazarlama Geliştirme
İstMarina Ticari Yüksek Bina Geliştirme ( Avrupa ve Türkiye)
İstMarina Karma Kullanım Geliştirme
DAP Vadisi Ofis Geliştirme
DAP Vadisi Kamu Hizmeti Geliştirme
Bumerang Ofis Mimarisi
Maltepe Royal Center Ticari Renovasyon/Tekrar Geliştirme
Vazo Kule Ticari Yüksek Bina Geliştirme
Burgu Kule Yeni Otel İnşası ve Tasarımı
Tango Kule Yeni Otel İnşası ve Tasarımı
  • BASINDA BİZ
  • 18.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı