TR
EKİM 2013

DAP YAPI'YA ÖDÜL YAĞDI

POSTA / 02.10.2013

Londra'da, Avrupa'nın en iyi gayrimenkul projelerinin seçildiği ve en iyi mimari, gayrimenkul, iç tasarım ve yapı geliştirme kategorilerinde 26 Avrupa ülkesinden yüzlerce projenin katıldığı yarışmada DAP Yapı, 4 projesiyle 9 ödül birden kazandı.

DAP Yapı'nın, Vazo Kule, Dalga Kule, Royal Center ve Dragos Royal Towers adlı projelerinin 9 farklı kategoride ödüle layık bulunması üzerine şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, uluslararası arenada kabul görmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

En saygın gayrimenkul ödünlerinden biri kabul edilen International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödüllerinin bölgesel yarışması olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, uluslararası jüri kurulu aracılığıyla bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını seçiyor.

Geçen yıl aynı yarışmada 5441 projeyle yarışarak, Yüksek Yapılar branşında birincilik ödülü alan Dalga Kule'nin ardından bu yıl 9 dalda ödül kazanan DAP Yapı butik konut liginde fark yaratan binalar inşa ediyor, Tasarımı, görünümü, kullanılan malzemeleri ve işçilik gibi detaylarıyla her anlamda yüksek kalite yansıtıyor.

İnşaatlarında yarının teknolojisini uygulayan şirket, tasarımlarıyla geleceğe ışık tutuyor. Cesur ve yenilikçi bir yaklaşımla planlanan projeler, üstün mühendislik çözümleriyle hayata geçiriliyor. Dünyaca tanınmış mimar ve mühendislerin imzasını taşıyan, yerli ve yabancı uzmanların katkılarıyla şekillenen binalar, içinde yaşayanlara maksimum konfor sunuyor.

Dünyada ve ülkemizde ilk defa kullanılan bir mimariyle, deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dalga Kule, dev bir göletin içinde yükselen Royal Center, MÖ 1600 yılından izler taşıyan Vazo Kule ve ünü ülke sınırlarını aşan 4 yelken kuleli Royal Towers sektörün en prestijli binaları olarak nitelendiriliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 02.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı