TR
EKİM 2017

DAP’TAN İZMİRLİLERE %50 İNDİRİM SÜRPRİZİ

AKŞAM / 19.10.2017

DAP Yapı’nın İzmir’deki ilk projesinin adı ’DAP İzmir’ oldu. Yoğun talebe yetişmek için çadır kurarak topraktan satış yapmaya başlayan DAP Yapı, konutların yüzde 30’unu yüzde 50 indirimle satışa sundu..

İstanbul dışındaki I ilk yatırımını İzmir’de yapan DAP Yapı, kente yüzde 50 indirim sürpriziyle giriyor. DAP İzmir adını verdikleri projede, rayiçlerine oranla yüzde 50 fiyat avantajıyla satışa başladıklarını söyleyen DAP Holding Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz, İzmir’de ilk projeleri olması nedeniyle tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirterek, "Metrekaresini 8 ila 11 bin TL fiyatla satışa çıkmayı planlıyorduk. Ancak sürpriz yapmak istedik. Yüzde 50 indirim avantajıyla metrekaresi 4 bin 500 liradan topraktan satışa açıyoruz. Daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor" diye konuştu.

Çadırda Satışa Başladılar
Bayraklı, Bornova ve Alsancak’ın kesişme noktasında konumlanan projenin yüksek prim yapacağım belirten Yılmaz, projenin yüzde 30’unu indirimli sattıktan sonra fiyatların kademeli yükseleceğini söyledi. 31-32 katlı iki bloktan meydana gelen DAP İzmir’in 450 milyon TL yatırımla hayata geçeceğini söyleyen Yılmaz, "Yoğun talep gelince çareyi satış ofisi tamamlanıncaya kadar çadır kurmakta bulduk. Yüzde 50 indirimin yanı sıra peşin alımlarda % 8 indirim uygulandığını ve %5 peşinle 36 aya kadar şirket içinde senetle ödeme ve banka kredisi seçeneklerim sunuyoruz" dedi.

En Az 3 Proje Geliştirip 3 Milyar TL Yatıracak
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz
, holdingin sahip olduğu vizyonu İzmir’de yaşatmaya devam edeceklerini belirterek, şunları söyledi: "İzmir’de tek bir projeyle kalmayıp, arazi geliştirmeye devam edeceğiz; sadece İzmir’de önümüzdeki süreçte en az üç proje geliştirmeyi ve 3 milyar TL’lik yatırım yapmayı hedefliyoruz. İzmir’in Çeşme bölgesinde denize sıfır çok lüks bir konut projesini daha hayata geçirmek için çalışmalar yapıyoruz."

En Küçük Dairenin Balkonu 5 Metrekare
Geçen yıl İzmir’e 24 bin kişinin göç ettiğini hatırlatan Ziya Yılmaz, "Son 10 yılda İzmir’de sanayi yüzde 140 arttı; İzmir dünyada en hızlı büyüyen ikinci kent oldu. İzmir’e gidip İzmir’de vakit geçirdiğinizde Türkiye’deki diğer şehirlerden ne kadar da farklı olduğunu anlayabiliyorsunuz. İzmir-İstanbul otoyolu 2018 sonunda tamamlandığında rakamlar katlanarak artacaktır. Mesafe 3.5 saate düşecek. Biz her Türk vatandaşının İzmir’de bir evi olmalı’ diye düşünüyoruz ve kaçırılmayacak fiyatlardan satışa çıkıyoruz. Projemizde yer alan en küçük dairenin balkonu 5 metrekare olacak" şeklinde konuştu.

  • BASINDA BİZ
  • 19.10.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı