TR
MAYIS 2018

EMLAK KONUT VE DAP YAPI ÇEKMEKÖY İMZASINI ATTI

MİLLİYET / 31.05.2018

Emlak Konut GYO tarafından ihalesi gerçekleştirilen ve DAP Holding iştiraki Eltes İnşaat & İstlife Yapı İş Ortaklığı tarafından 1 milyar 111 milyon 100 bin lira bedelle kazanılan Çekmeköy arazisi için imzalar atıldı.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, “Emlak Konut olarak daha güçlü ekonomi ve daha güçlü Türkiye için var gücümüzle çalışıyoruz. 2018’in ilk 5 ayında sektöre ve ekonomiye katkı sağlayacak çok önemli proje ve arsaların ihalesini başarıyla gerçekleştirdik. Çekmeköy’deki bu değerli arazimiz de önemli ihalelerimizden birisi oldu. Böylesi değerli bir arazinin ihalesini başarıyla gerçekleştirmemiz, bize ve sektörümüze olan inancın göstergesi” dedi.

"Yükselen Değer" Oldu
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ise, Çekmeköy’ün gerek iş imkânı ve ulaşım olanakları, gerekse yeşil alanları ile Anadolu yakasının yükselen değeri olduğunu vurguladı. Yılmaz, “2000’lerinden başından bu yana Çekmeköy’ün tanınmasında ciddi katkılar veren bir marka olarak bu bölgede birçok projeye imza attık. Çekmeköy’de DAP Yapı kalitesi ve konforunu yaşatabileceğimiz, doğayla iç içe muhteşem bir eser geliştireceğiz.

İstanbul ve İzmir’de devam eden yatırımlarımızı, yaklaşık 2.9 milyar lira değerindeki Nişantaşı ve Çekmeköy ihalelerini bir hafta arayla kazanarak taçlandırdık. Ülkemize ve İstanbul’a güveniyoruz” diye konuştu.

  • BASINDA BİZ
  • 31.05.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı