TR
MAYIS 2017

GÖKYÜZÜYLE KOMŞU BAHÇELER

GÜNEŞ / 07.05.2017 Farklı tasarımlarla projeler geliştiren DAP Yapı’da, Kartal’da ürettiği iki bloklu son projesinde gökyüzüyle komşu olan ve dairelere estetik bir değer katan terasları öne çıkardı.

"Yeni projelerimizin startına Teras Kule ile başlıyoruz" diyen DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "ZahaHadid’in Kartal için çizdiği kentsel dönüşüm projesinin tam merkezinde konumlanan Teras Kule ile gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik. Adalar manzarası ve 100 metrekareye kadar geniş ferah terasların yer aldığı projemizde rezidans, ofis, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanları yer alacak.

Peşine Yüzde 20 İndirim
Stüdyo, 1+1,2+1 ve 3+1 tipi toplam 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağazanın yer aldığı projede metrekare birim fiyatı minimum 6 bin 680 lira olarak belirlenirken, peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yatırımcılara fırsat sunduklannı söyleyen Yılmaz, "Lansman döneminde 2 bin 200 liradan başlayan taksitlerle bir yandan güneşlenme imkanı bir tarafta bahçe hayatı sunacağız" dedi.

120 Ay Vade Farksız
Projede DAP Yapı bünyesinde 36 aya uzanan kişiye özel vade farksız esnek ödeme imkanları bulunuyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanan kampanya kapsamında ayrıca yüzde 5 peşinat ile 120 ay vade farksız ödeme avantajı sunuluyor.

4 Mevsim Teras Keyfi
İstanbul’un eşsiz tarihini, Boğazın ve Adaların değer biçilemeyen manzarasını, dört mevsimin ayrıcalıkları ile yaşama alanlarına dahil eden yüksek katlı rezidans projelerine yeni bir soluk getirdiklerini söyleyen Ziya Yılmaz, "Yaşama alanlarımızın manzaraya, doğaya ve tarihe açılan kapısı olan açık teras alanları, mavi ve yeşilden kopmadan, şehrin karmaşasından uzak, keyifli ve esintili dakikalar sunuyor.

Konforlu Yaşamın Adresi
Sabah uyandığımızda terasımızdan geçirdiğimiz beş dakika güne zinde başlamamıza, akşamları dostlarımızla yaptığınız sohbetler ile günü huzurlu ve keyifli bitirme şansı veriyor. Boğaz havası almak için saatler boyu İstanbul trafiğinde kalmak yerine Kartal’da geliştirdiğimiz teraslı projemizde bu zevki strese girmeden günün her saati her mevsim yaşayabilir hale getirdik" mesajı verdi.

  • BASINDA BİZ
  • 07.05.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı