TR
EKİM 2017

HABABAM SINIFI’NA KOMŞU EVLER GELİYOR

TAKVİM / 03.10.2017

DAP Yapı, İstanbul Koşuyolu’ndaki yeni projesi Validebağ Konakları’nı satışa çıkardı. Hababam Sınıfı filmlerinin çekildiği koruya komşu projede metrekare fiyatları 11 bin 300 liradan başlıyor....

Gayrimenkul sektörünün en aktif firmalarından biri olan DAP Yapı, İstanbul’un en değerli projelerinden biri olan Koşuyolu’ndaki Validebağ Konakları’nı satışa çıkardı. Emlak Konut GYO’nun açtığı ihaleyi kazanan DAP Yapı, bölgede 1 milyar 100 milyon lira yatırımla Validebağ Konakları’nı inşa etmek için kolları sıvadı. Proje kapsamında 5’şer katlı bloklarda toplam 319 konak bulunuyor. Validebağ Konakları’nda 1+0’dan 6+1’e kadar 70 metrekareden 650 metrekareye farklı daireler bulunuyor.

Yüzde 5 Peşinatla Ev
Validebağ Konakları projesindeki konutların yüzde 55’i satıldı. Ön talep döneminde gerçekleştirdiği çadır kampanyası ile satış rekoruna imza atan şirket, yeni bir kampanya daha başlattı. Yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12’nci ayda ya da teslim tarihinde ara ödeme yapılarak verilebilecek kampanya kapsamında, kalan yüzde 80’lik bölüm ise banka kredisiyle ödeniyor. 60 aya varan vade seçeneği de sunuluyor. 7’den 70’e kadar herkesin severek izlediği ’Hababam Sınıfı’ filmlerinin çekildiği Validebağ Korusu’nun karşısında yer alan proje, ormana nazır konumuyla dikkat çekiyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Validebağ, İstanbul’un, belki de Türkiye’nin en özel yerlerinden biri. Bu önemli arazide yeşille ve doğayla bütünleşen konak mimarisinin en güzel örneğini sergiliyoruz" dedi. Ön talep döneminde projeye yoğun ilgi geldiğini belirten Yılmaz, "Bugüne kadar projeden ev alanlar hatırı sayılır şekilde prim elde etti. Bu kampanya ile bu fırsatı vatandaşlarımıza yeniden sunuyoruz. Yoğun bir talep bekliyoruz" diye konuştu.

  • BASINDA BİZ
  • 03.10.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı