TR

Doğru Alanda Projeler

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana, yatırım yaptığı bölgelere değer katma vizyonuyla hareket eden DAP, geliştirdiği her projede büyük sanat eserleri tasarlama vizyonuyla hareket ediyor.

Bugüne kadar 15 binin üzerinde konut, ofis, AVM, ticaret ve iş merkezleri ile otel, okul ve özel hastane projelerine imza atmanın gururunu yaşayan DAP, bir yandan insan hayatına dokunan, sanat eseri niteliğinde konutlar üretirken, diğer yandan da ülke ekonomisine değer katma vizyonuyla projelerini geliştirmeye devam ediyor.

Pandemi öncesinde çalışmalarına başladığı ve Covid-19 pandemisinin daha en başında geliştirdiği ‘Sağlıklı Ev’ konseptiyle dünyaya örnek bir model geliştiren şirket, ‘Doğru Alanda Projeler’ sloganıyla insana-çevreye duyduğu saygıyla; dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yarınlara miras nitelikte eserler tasarlıyor.

Tüm projelerinde hem bölgeyi hem de tüketici ihtiyaçlarını iyi analiz edip, buna göre hareket eden DAP, elde ettiği bilimsel verileri DAP uzmanlığıyla buluşturuyor. Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü mimar ve mühendisleri ile çalışan, projelerin her aşamasında denetim mekanizmasını titizlikle yürüten DAP, bünyesindeki uzmanların yanı sıra bağımsız denetim kuruluşları ve Türkiye’nin alanındaki en iyi üniversitelerinden danışmanlık alarak güvenilir, sağlam ve kullanıcı dostu projeleriyle fark yaratıyor.

Yapı sektöründe çığır açan projeleriyle geleceği inşa etmeye devam eden DAP, “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla daima “Doğru Alanda Projeler” üretmek için çalışıyor.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğu işini, insanlara modern yaşam biçimleri, şehirlerimize ve ülkemize model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürüten DAP, sanatsal mimariyi konforla buluşturan eserleri Türkiye’ye kazandırma vizyonuyla faaliyet gösteriyor. Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken, farklı mimarileriyle öne çıkan, şehre katma değer sağlayan DAP projeleri, üstün nitelikleriyle sektöre de yön veriyor. Tıpkı İspanyol mimar Gaudi'nin eserleri gibi şehirde dolaşırken aniden karşınıza çıkarak sizi şaşırtıyor. İz bırakan, hayranlık uyandıran, tek tip binaların yanında masallardan fırlamış gibi duran DAP projeleri, bulunduğu bölgelerin bütün havasını değiştiriyor.

Türkiye’nin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle dikkat çeken DAP, şehirlerin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan projeleriyle sektörde yarattığı güven ve itibarı ulusal ve uluslararası ödüllerle taçlandırmanın gururunu yaşıyor. Gerçekleştirdiği imza projeleriyle dünya mimari tarihine de damga vuran DAP, marka gücünü, tasarım anlayışını ve sektörel vizyonunu global tüketicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Dap Yapı WhatsApp Hattı