NİSAN 2014

HİTİTLERDEN İLHAM ALIP YAPTI 20 BİN TL PEŞİNATLA SATACAK

MİLLİYET / 11.04.2014 Vazo Kule'de bekletilen son rezidanslar, 20 bin TL peşinatla satışa sunuldu. Projede ayrıca, 48 ay vade ve sıfır faiz avantajı sağlanıyor. Kampanya 30 Nisan'a kadar geçerli olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, alıcı ve yatırımcıların, beğendikleri markalı konut üreticilerini dikkatli takip ederlerse pek çok avantajı yakalama şansı bulacaklarını belirtti.

Yılmaz, "DAP Yapı olarak, müşterilerimize yeni ve daha çok kazandıracak enstrümanlar sunmak üzere arayışlarımızı sürdürüyor, yeni modeller geliştiriyoruz" dedi.

Alıcıların 20 bin lira peşin vererek rezidans/otel sahibi olabileceklerini vurgulayan Yılmaz, "Rotana'nın işletim sistemiyle kullanmadığınız dönemde kiraya vererek gelir elde edebilir, 8-12 yılda kendini amorti etmesiyle kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz" diye konuştu.

Rezidans-otel konseptinde gerçekleştirilen proje, alıcı ve yatırımcıların kullanmadığı dönemlerde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirlere açılıyor. Afrika ve Ortadoğu bölgelerinin 'en iyisi' olarak tanınan Rotana'nın profesyonel ekibi tarafından yönetilecek olan projede 'oturmadığın dönemde kirala' modeliyle alternatif kazanç imkânı sağlanıyor.

Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilecek olan suit ve grand süitlerin, Rotana tarafından hazırlanan mobilya dekorasyonu hediye ediliyor.

Yatırım Değeri Artacak
Vazo Kule, İstanbul'un yeni cazibe merkezi Kartal Maltepe'de yükseliyor. Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yollan, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla önemli bir lokasyon avantajı sunuyor.

Yoğun ziyaretçi trafiğinin yaşandığı bölgede, geçici konaklama talebinin yanı sıra aylık ve yıllık gibi uzun süreli konaklama ihtiyacının oluşması stüdyo tipi rezidans daireleri öne çıkarıyor.

399 Daire Olacak
DAP Yapı'nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, M.Ö. 1600 yılından izler taşıyor. 2 adet rezidans ve 1 adet ofis bloğunun bulunduğu proje, toplam 399 üniteden oluşuyor. Projede, yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahaları, fitness center, Türk Hamamı bulunuyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 11.04.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı