HAZİRAN 2013

HOME OFİSLERE ÖN TALEP TOPLUYOR

POSTA / 26.06.2013

DAP Yapı eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule'de yer alan 99 adetlik home office bloku için ön talep toplamaya başladı. Büyüklüğü 55 metrekare ile 100 metrekare arasında değişen ofisler, istenildiği takdirde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde çalışma alanları elde edilebiliyor.

269 bin lira başlangıç fiyatıyla alıcıya sunulan ofislerin yüzde 45'inde ön satışların gerçekleştiği belirtiliyor. 2 adet rezidans ve 1 adet ofis blokunun bulunduğu proje, toplam 399 üniteden oluşuyor. 289 daireden oluşan rezidans blokunda da satışların yüzde 65'inin tamamlandığı kaydediliyor.

Arazi Arayışları Sürüyor

Avrupa Yakasında Boğaz hattı ve Anadolu Yakasında Kartal-Maltepe hattının değerli olduğuna dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkam Ziya Yılmaz, önümüzdeki 7-8 yıllık dönemde gayrimenkullerin değerlerinin katlanarak artacağını söyledi. Yılmaz, "Kartal-Maltepe'de çeşitli projeler geliştirmeye devam edeceğiz. Alıcı ve yatırımcıların da aynı vizyonla hareket ederek sunulan avantadan değerlendireceğini umarız" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 26.06.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı