PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

İSTMARİNA

Şimdi İstanbul, benzersiz olanla tanışıyor. İstanbul, bambaşka bir dünyaya kaplarını açıyor. İstMarina, şehrin değeri her geçen gün artan bölgesi Kartal’ı paha biçilmez bir kolye gibi süslüyor. İstMarina aldığı “Dünya’nın En İyi Yapı Projesi” ödülüyle, dünya sahnesinde Türkiye’ye bambaşka bir prestij kazandırdı.

İstanbul’un Yeni Yaşam Merkezi… Düşlediğin Mavilik Her An Yanında...
Karma yaşam konseptiyle geliştiren İstMarina, yalnız lüks, konfor ve ayrıcalığa değil; mavinin büyüsünde farklı maceralar yaşaman için tüm büyüsüyle seni çağırıyor. Şanslı sahiplerini seçkinliğin zirvesine taşıyor.

İstMarina, yalnız lüks, konfor ve ayrıcalığa değil, mavinin büyüsünde farklı maceralar yaşamanı için çağırıyor.

Gökyüzüne Açılan Kapı
Bir karma yaşam konsepti projesi olan İstMarina’nın helikopter pisti, ayrıcalığın ve özgürlüğün kapısını gökyüzünden açıyor. Şanslı sahiplerine helikopter konforu ve hızıyla istedikleri yere hemen ulaşma fırsatı sunuyor.

Lüks ve Konfora Herşey Dahil
Dünyada bir benzeri daha olmayan İstMarina, lüks ve konforda da benzersizi ortaya koyuyor. Sahile sıfır konumdaki, özgün mimariye sahip oteli, Adalar ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde dünya standartlarında hizmet sunuyor.

Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi
Yalnızca benzersiz konseptiyle değil, yaşamınıza fark katacak A plus özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarda da öne çıkan İstMarina açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, şok havuzu, türk hamamı, spa ve fitness merkezi, spor salonlarıyla sağlık ve güzellik ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

İşinizi Yükseklere Taşıyın!
İşini ve prestijini yükseltmek isteyenlerin tercihi olan İstMarina S kuleler, VIP kalitesinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerde sadece işinizi değil, hayatınızıda kolaylaştırıyor.

EN SEÇKİN DÜNYA MARKALARI BURDA…

DENİZ ÜSTÜ ALIŞVERİŞ KEYFİYLE İSTMARİNA AVM’DE

Evden AVM’ye Tek Asansörle Ulaşın!
Prestij ve ayrıcalığı sınırsız yaşamanızı sağlayacak olan avm, İstMarina’nın farklılığını vurgulayan önemli özelliklerin başında geliyor. Moda, aksesuar, kozmetik başta olmak üzere farklı alanlarda dünyanın en seçkin markalarının yer aldığı İstMarina AVM yaşam tarzını yansıtan bir alışveriş keyfi sunuyor.

Dünya Mutfağının En Seçkin Örnekleri
İstMarina’da gurme lezzetlerin dünya mutfağından özgün örneklerinin sunulduğu seçkin kafe ve restoranlar, farklı damak zevkine sahip olanlar için yeni keyif anlamı taşıyor. Özel ya da iş yaşamınız için şık bir akşam yemeği, seçkin bir davet ya da eğlenceli bir parti, İstMarina’nın kafe ve restoranlarında sizi bekliyor.

Her gece yeni bir macera. Dünya metropolü İstanbul, günün her anı dolu dolu yaşanılası bir şehir.
İstMarina’da ayrıcalıklı yaşama sahip olanları hayatın tüm alanlarına kolaylıklar ulaştıkları gibi özel yaşamlarının da İstanbul’un ışıltılı geceleriyle renklendiriler. İstMarina’nın seçkin sahipleri hayatın beklemediğini bilirler.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ