TR
EYLÜL 2015

İSTMARİNA OFİS'TE ÖN TALEP DÖNEMİ

SABAH / 07.09.2015 İstMarina Ofis'te Ön Talep Dönemi

İstMarina Ofis'te lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulacağı belirtildi. 100 ticari bağımsız bölümden oluşacak İstMarina Ofis, özel hastane alanının karşısında, özel okul alanının ise arkasında konumlanacak. Ön talep dönemi başlayan ticari ünitelerin büyüklüğü 40 metrekare ile 75 metrekare arasında değişiyor. Kartal sahili'nde hayata geçirilen İstMarina'nın ofisleri, metrekaresi 6 bin 800 TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Kartal, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, 3. Ziya Yılmaz Köprü, Çanakkale ile İzmit Körfez Geçiş Köprüleri ve İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren hattının tam ortasında yer alıyor. Doğusunda Anadolu Yakası'nın sanayi ve üretim merkezi, batısında sürekli gelişen bir hayatın olduğu Kartal'dan günde 1 milyon kişi geçiş yapıyor" dedi.

Türkiye sanayisinin yüzde 35'ini barındıran İzmit-Kocaeli hattından da bu bölgeye ticari anlamda olumlu yansımalar olduğunu belirten Yılmaz, "Kartal'ın İstanbul'un parlayan yıldızı olmasında büyük yatırımların etkisi var" diye konuştu.
 
  • BASINDA BİZ
  • 07.09.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı