EYLÜL 2013

KAĞITHANE'Yİ DAP VADİSİ KARTAL'I TURİSTİK MERKEZ YAPACAK

POSTA / 20.09.2013

DAP Yapı, 2013'ün son çeyreğinde dört yeni projenin startını vermeye hazırlanıyor. Projelerden ikisi Kağıthane'de, diğer ikisi ise Kartal'da yükselecek. Bu projelerle DAP Yapı projelerin toplam hacmi 3 milyar TL'yi bulacak.

Kağıthane'de, Z Ofis ve Bumerang Ofis projelerinin rekor sürede alıcı ve yatırımcılarla buluşması üzerine "bedava ofis" konseptini devam ettirmeye karar veren DAP Yapı, bölgede dönüşüm temasına uygun arsalarda proje geliştirmeyi sürdürüyor.

Kağıthane'nin, DAP Yapı'nın ilk markalı konut ürettiği ilçe olduğunu hatırlatan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "DAP Yapı'nın yeni projeleriyle birlikte Kağıthane, dünyaca ünlü bilişim firmalarının bulunduğu San Francisco'daki Silikon Vadisi örneğindeki gibi adeta bir DAP Vadisine dönüşüyor" dedi.

Yatırımcıyı Çekiyor

İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DAP Yapı ofis projelerinin yatırımcıyı cezbettiğini kaydeden Ziya Yılmaz, "Şehrin hızına yetişmek isteyenler, yatırımlarını şehrin kalbinde yer alan ve üstün teknolojik özelliklere sahip DAP Yapı ofis projelerinde değerlendiriyor. Merkez resepsiyonu, her katta ayrı sekreterliği ve toplantı odaları, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunan ofisler, konfor ve prestiji bir arada arayan firmaların ilk adresi oluyor" diye konuştu.

Kartal'ı Zirveye Çıkaracağız

Ziya Yılmaz, DAP Yapı'nın, sadece kendi tarihinin değil, inşaat sektörünün de gelmiş geçmiş en büyük hacimli projelerinden birini hayata geçirmeye hazırlandığını söyledi.

Ziya Yılmaz, "Emlak Konut GYO çatısı altında güçlü, saygın ve benzersiz bir projeye başlıyoruz. Kartal'da yaklaşık 65 bin metrekarelik arsada, içinden hızlı tren geçen, okul, AVM, hastane, rezidans, ofis ve cami gibi birçok farklı unsuru barındıracak ilk karma projenin lansmanı için gün sayıyoruz" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 20.09.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı