EYLÜL 2012

MALTEPE’DE ÇİFTE KAMPANYA DÖNEMİ

POSTA / 15.09.2012

Orijinal tasarımlarıyla konut sektöründe farklı projeler geliştiren Dap Yapı; Maltepe’de E-5’e sıfır noktasında konumlanan konsept projeleri için kampanya düzenlendi. Buna göre projedeki konutlar, 179 bin liradan başlayan fiyatlarla 50 ay vade, sıfır vaiz imkanı ve sabit ödeme avantajıyla satışa çıkıyor.

Dans eden erkek ve kadın figüründen yola çıkılarak tasarlanan Tango Kule’de 129 adet stüdyo ve 63 adet 1+1 olmak üzere toplam 192 adet rezidans daire yer alıyor. Yüzde 70’nin satışının tamamlandığı proje 21 kattan oluşuyor. Deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dalga Kule ise 22’şer katlı iki projeden oluşuyor. 369 adet stüdyo, 1+1 ve 2+1 rezidans dairenin yer aldığı proje, E-5’e 600 metre, sahil yoluna 800 metre mesafede konumlanıyor.

Yeni Proje Çağlayan’a

Adalar manzaralı Tango ve Dalga Kule’de, resepsiyon, çağrı merkezi, danışmanlık, kat hizmeti, temizlik, bakım-onarım gibi hizmetler sunuluyor. Ayrıca; projelerin hemen yanında bulunan Dap Royal Center bünyesindeki Dap Club ortak kullanıma açılıyor.

Konut sahipleri açık ve kapalı yüzme havuzları, restoran, Türk Hamamı, sauna; fitness, yoga ve plates salonu gibi sosyal donatılardam yararlanabiliyor. Konut Projeleriyle başta Arap ülkeleri olmak üzere pek çok Ortadoğulu ve Avrupalı yatırımcıların ilgisini çeken Dap Yapı, Çağlayan’da gerçekleştirdiği yeni projesi DZO’nun lansman öncesi ön satışlarına da başladı.

  • BASINDA BİZ
  • 15.09.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı