TR
EKİM 2014

OFİS HAMLESİ

TAKVİM / 24.10.2014 İstanbul Çağlayan'da hayata geçirilen DAP Vadisi projesine, son olarak S Ofis eklendi. 40 bin metrekare alanda toplam 932 ofisten oluşan Vadi'de fiyatlar 193 bin TL'den başlıyor.

DAP Yapı, İstanbul Çağlayan'da hayata geçirdiği iş ve yaşam alanı projelerine S Ofis'i ekledi. S Ofis, 40 bin metrekare alan üzerinde konumlanan DAP Vadisi içerisinde yer alıyor. Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, Bumerang Ofis ve son olarak da S Ofis projelerini bünyesinde barındıran DAP Vadisi, toplam 932 bağımsız ofis bölümünden meydana geliyor. DAP Vadisi, 21 ile 330 metrekare arasında değişen ofis alanları ve VIP hizmet anlayışıyla çalışanların tüm ihtiyaçlarım karşılamayı hedefliyor.

Özel Hizmet Sunuyor
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Çağlayan'daki yeni iş ve yaşam alanı projelerine ilişkin; Kağıthane'nin dönüşümüne imza attıklarını belirtti. Dünyanın en büyük Z harfiyle başladıktan DAP Vadisi projesi hakkında Yılmaz, şunları söyledi: "Bumerang, İ Ofis, A Ofis ve Y Ofis'le devam ettik. Sırada S Ofis var. Yaklaşık 10 yıldır topladığımız, her biri eski fabrika arazilerinden geliştirdiğimiz arsalarda bugün 932 ofisin bir araya geldiği DAP Vadisi konseptini oluşturduk."

Son 400 ofisin satışta olduğu DAP Vadisi’nde yer alan Y Ofis, A Ofis ve S Ofıs'in satışları, 193 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla devam ediyor. Projede ofislerin metrekare fiyatları ise 4 bin 500 ile 8 bin TL arasında değişiyor.

Projede; VIP Asistan, 7/24 özel asistan, back office, concierge hizmetleri, özel gün organizasyonları, özel kurye, kuru temizleme, kuaför ve terzi gibi hizmetler sunuluyor. Ayrıca projede; toplantı odaları, kafe ve restoranlar, mini golf sahası, helikopter pisti, fitness center, alışveriş merkezleri de bulunuyor.

İnşaatçı Değiliz
DAP Yapı olarak inşaatçılık yapmadıklarını belirten Ziya Yılmaz, "Bizim asıl işimiz geliştiricilik. Yıllar sonra da değerini koruyacak binalar yapmak için çalışıyoruz. Tarih yazan binalara imza atmak istiyoruz. Bu yüzden esas işimiz geliştiricilik diyorum. İnşaatçılık bizim ikinci işimiz" diye konuştu.

  • BASINDA BİZ
  • 24.10.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı