OCAK 2015

ORTADOĞU'NUN BÜYÜĞÜ DAP PROJELERİNE LÜKSÜ TAŞIYOR

POSTA / 23.01.2015 DAP Yapı- Rotana?DAP Yapı'nın, Maltepe'de yer alan Burgu ve Tango Kuleleri'nin rezidans dairelerinde ayrıcalıklı yaşam başlıyor. Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Rotana Arjaan iş birliğiyle kurumsal işletim sisteminin uygulanacağı, projelerde, dairelerin teslimleri devam ediyor.

DAP Yapı, Ortadoğu'nun en büyük oteller zinciri Abu Dabi merkezli Rotana Arjaan’la işbirliği yaptı. DAP Yapı, Rotana’nın lüks, konfor ve tecrübesini, kurumsal otel işletim sistemiyle Burgu Kule Arjaan, Dalga Kule Arjaan ve Tango Kule Arjaan ve Tango Kule Arjaan projelerine taşıdı.

Teslim Başladı
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Rotana işbirliğine ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Rotana işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz Burgu ve Tango Kule’de 320 odamız var, bunlar stüdyo-suit-grand suit tipi rezidan daire (apart otel) şeklinde tasarlandı. Haftalık konaklamaya da, 1-2 aylık uzun süreli konaklamaya da uygun. Rotana’ya teslimlerine başladık. Mayıs 2015’ten itibaren ilk misafirlerimizi ağırlayacağız.”

Turist Çekecek
Projelerinin Körfez ülkelerinden turistleri Anadolu yakasına yönelteceğini söyleyen Yılmaz,”Ağırlıklı körfez turistleri olmakla birlikte, Avrupalı turisti de çekmeyi başaracağımızı düşünüyoruz. Rotana, kendi coğrafyasının yaşam kültürünü ve alışkanlıklarını iyi biliyor. Konseptimizi, onların yaşam kültürüne, damak tadına uygun bir kurguyla dizayn ettik” dedi.

Her Bölgenin En İyisini Seçiyor
Rotana’nın işletmesini üstlendiği apart-hoteller, uzun süreli konaklama yapmak isteyen misafirler ve aileler için her bölgenin en güzel binalarında ayrıcalıklı şehir yaşamını sunuyor. Mobilyalı ve 24 saat oda servisli daireler, isteğe bağlı olarak genişletilebiliyor. Odalarda, kablosuz internet bağlantısı, LCD ekran televizyonlar, donanımlı ve mobilyalı mutfak bulunuyor.

Rotana Türkiye’de
Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi kökenli Rotana Oteller Grubu, Genel Müdür Ahmet Ender Özgündoğdu liderliğinde bir çalışma ekibi ile Türkiye’ye geldi. Beylikdüzü TÜYAP’da düzenlenen EMITT-Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılan Rotana, 22-25.Ocak.2015 tarihlerinde 7. kısımdaki stantta yer alacak.
 
  • BASINDA BİZ
  • 23.01.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı