EKİM 2012

ŞEHİR MERKEZİNDE BEDAVAYA OFİSLER

POSTA / 01.10.2012

Ziya Yılmaz, "365 bağımsız bölümü satışa çıkardık. Alanın m2 fiyatı 4 bin-6 bin 500 TL arasında. Fiyatları, emsallerinden neredeyse yarı yarıya düşük tuttuk " dedi.

Şehir Merkezinde Bedavaya Ofisler

Projeleriyle yurtiçi ve yurt dışı yatırımcılarının dikkatini çeken DAP YAPI şimdi de kentsel dönüşüm bölgesi Çağlayan'da DAP Z Ofis projesiyle dünyada ilk ve en'lerin toplamını bir araya getiriyor. DAP Z Ofis'i DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ile konuştuk. Yılmaz, pazarı iyi tanıyan ve takip eden yabancı grupların pazara girmesi, yerli firmaların şube sayılarını hızla artırması, dünya çapında tanınan markaların Türkiye gelmesi ile emlak piyasasındaki prestijli ofis talebinin de arttığım söyledi.

Z Ofis Hizmette Son Nokta

Konuttan sonra ofis sektöründe de iddialı olduklarını ortaya koymak için bugün iş merkezi olarak değeri giderek artan Çağlayan'a böyle bir yatırımı planladıklarını belirten Yılmaz, ofis anlayışında şu an itibariyle her şeyiyle “son nokta ve dünyada bir ilk” olarak tanımladıkları mükemmel bir projeyi ortaya koyduklarını ve “Z” harfi ile duruma vurgu yapmak istediklerini kaydetti. Projenin avantajlı yönetim sistemi olduğunu belirten Yılmaz, "DAP Z Ofis'in avantajlı yönetim sistemi, asistan veya sekreter çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf edeceğiniz bir formül. Bugün işveren bir sekreter çalıştırsa bunun maliyeti aylık 3 bin TL. Yıllık 36 bin TL yapar. 10 yılda bu rakam ortalama 360 bin TL. DAP Z Ofis'de m2 bedeli en yüksek olan 50 m2’lik bir ofis satın almakla, ticari emlak satın alırken 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresi 7-10 yıla düşerek maksimum kazanç sağlar " dedi. Yılmaz, " DAP Z Ofis, lokasyonu itibarıyla tüm yollara seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortada. Taksim ve Beşiktaş'a ulaşmak çok kolay. Ayrıca Z Ofis, Adliye Sarayı'na 2 dakikalık yürüme mesafesinde " dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 01.10.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı