EYLÜL 2012

SEKRETER HİZMETİ OFİSİ BEDAVAYA GETİRECEK

POSTA / 28.09.2012

DAP YAPI'nın, DAP Z projesinde sekreter veya asistan bulundurma mecburiyeti bitiyor, 300 ofise 10 asistan hizmet veriyor.

Anadolu yakasında yaptığı farklı mimari projelerle adından söz ettiren DAP Yapı ilk ofis projesine imzasını atıyor. Çağlayan’da Polisan’ın eski boya fabrikası arsasına inşa edilecek DAP Z isimli proje ofislerde sekreter veya asistan çalıştırmadan tüm ihtiyaçların karşılanmasına imkân sunuyor. Projenin lansmanı dolayısıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,''Projeye de Z dedik. Z alfabenin son harfi, bu proje de ofiste son nokta olacak " dedi. "

Sistemin asistan çalıştırma ihtiyacını bitirdiği bir formül olduğunu, uzun vadede ciddi kazanç sağlayacağını ifade eden Yılmaz, "Asiste hizmetleri, maaşını sizin ödemediğiniz asistanlarca karşılanır. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla (ana santral konsoluna gelen sinyal ışığıyla tanınır), firmanızın adıyla açılır. Notlarınız ve postanız alınır, günlük randevu akışınız düzenlenir, ziyaretçileriniz karşılanır, çay-kahve ikramınız yapılır, ofisiniz temizlenir, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanır.

Yabancı dillere hakim lobi / asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunar " dedi. Yılmaz " Bu hizmetler size en fazla aidata 100-150 lira gibi bir fazla ödemeyle verilecek. Bir elemana verilecek maaşla uzun vadede ofisinizi bedavaya getireceksiniz " dedi. Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane, Çağlayan aksında olacak merkezde ortalama ofis m2 fiyatının 4500-6500 lira arasında değiştiğini söyledi.

  • BASINDA BİZ
  • 28.09.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı