TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

ŞELALE SPACE CENTER

Stresli şehir hayatı, kördüğüme dönen trafikte harcanan saatler, gürültülü ofisler… Sabah işe gitmek için panikle ve aceleyle uyandığınızda aklınıza ilk bunlar geliyorsa, evinizi DAP Yapı projelerinden birine taşımanın zamanı geldi demektir. Geleceğin yaşam merkezi olarak adlandırılan Şelale Space Center’da aradığınız huzuru bulacak, güvenli ve modern bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.

Space Center projesi şehir merkezine yakınlığı ile tercih edilen, İstanbul’un gelişen bölgesi Çekmeköy’de konumlanıyor. Cephe ve çatı tasarımları açısından dikkatleri üzerine yoğunlaştıran proje, üstün mimari özellikler taşıyor.

Proje, 7’şer katlı 9 bloktan oluşuyor. Sitede kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, bisiklet yolu, yürüyüş parkuru, göletler, su arkları ve bunun gibi birçok özellik bulunuyor. Sosyal tesis konseptinde ise sauna, kafeterya ve fitness center yer alıyor.

Site içinde araç trafiğine izin verilmiyor. Böylelikle site sakinleri şehrin yoğun trafiğinden, stresinden ve gürültüsünden izole bir hayat sürdürebiliyorlar. Projenin girişinde bulunan lobide resepsiyon hizmeti sunuluyor. Site, tecrübeli güvenlik görevlilerinin yanı sıra 24 saat kameralarla izleniyor.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı