TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

TERAS KULE

Teras Kule, Anadolu Yakası’nın en elit lokasyonu Kartal’da, Adalar ve iki ayrı marina manzarasına açılan gökyüzü bahçeleriyle yükseliyor… Dünyanın en ünlü mimarlarından Zaha Hadid’in Kartal için çizdiği kentsel dönüşüm projesinin tam merkezinde bulunan Teras Kule’ de hem jakuzi keyfini yaşamaya, hem de domates-biber yetiştirip özlediğiniz huzuru yakalamaya hazır mısınız?

İstanbul, Teras Kule ile ayaklarınızın altında!

Teras Kule’ deki eşsiz Adalar ve deniz manzarası ile güneş bile evinize bir başka doğup, bir başka batıyor. Jakuzi alternatifli teras ayrıcalıkları sayesinde yaşam konforunuzu zirveye taşımaksa artık çok kolay!

İstanbul’daki coğrafi konum avantajı sayesinde son yıllarda yatırımların merkezi haline gelen Kartal’da inşa edilen Teras Kule, Anadolu Yakası’nın merkezinde hava, deniz, karayolları, metro hattı ve ayrıca demir yolu trafiğinin birleştiği aksta konumlanıyor. Üstelik Anadolu yakasının merkezindeki Teras Kule, yeni Körfez geçişiyle her yere çok daha yakın…

Gökyüzü bahçeleriyle yalnız yaşamınız değil, yatırımınız da değerleniyor…

Yatırımcılarına yüksek prim sağlayan Teras Kule ’de, birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza yer alıyor.

Yüzme havuzu, spor tesisleri, yeşil bahçe alanları ile sosyal donatıların ön planda olduğu Teras Kule’ de yaşamınızı kaliteyle bütünleştiren birçok detay saklı bulunuyor.

Teras Kule’ den bir yaşam alırsınız, hayatı tam da merkezinde yaşarsınız!

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı